ijournal.cz

Žij svůj styl s módní značkou pro mladé adidas NEO

red Zdroj: adidas NEO 11.7.2014 Móda, obuv, doplňky

Značka adidas NEO vstupuje otevřením pražského obchodu na nový trh a přináší stylovou módu pro českou mládež.

adidas NEO Label otevřel 10. července v OC Chodov první český obchod, který do Čech přináší kampaň „Žij svůj styl“. Obchodní ředitel adidas NEO Label Michael Stanier říká: „NEO pro nás znamená něco nového; něco, co je nové nejen názvem, ale i pojetím a duchem. Všechno, co děláme, vychází z této filozofie. Jsme šťastni, že výrobky a zážitky, které nabízíme, ztělesňují tuto filozofii. V Německu jsme úspěšně otevřeli celkem deset obchodů. Pražské OC Chodov je úžasným místem pro první představení naší kolekce mladým českým zákazníkům.“ Slavnostní akci si nenechali ujít dívčí skupina 5Angels, rapper Johny Machette, herec Vincent Navrátil a Artur Šípek s maminkou Leonou Machálkovou.

Otevření obchodu provázela módní přehlídka

Otevření obchodu provázela módní přehlídka

Do České republiky přichází adidas NEO s celou řadou strategií, pomocí kterých chce zaujmout mladé české zákazníky. adidas NEO Label nabídne nový a inspirativní maloobchodní zážitek i tím, že bude budovat na sociálních sítích vztahy mezi zákazníky a zaměstnanci obchodu. Zákazník se bude moci na Facebooku a dalších sociálních sítích seznámit s filozofií značky, zjistit informace o nových výrobcích, výhodných cenových nabídkách a soutěžích pořádaných firmou adidas NEO.

 

Módní přehlídka

Módní přehlídka

Příkladem takové soutěže je i soutěž „Ukaž nám svůj styl“, ve které návštěvníci nového obchodu soutěží o nejlepší NEO outfit a poukaz na nákup v hodnotě 2 000 Kč. Sociálních sítě, propagačních materiály v obchodě a letáky vyzvou návštěvníky k tomu, aby se oblékli do oblíbeného oblečení z kolekce NEO a nechali se v adidas NEO store vyfotit profesionálním fotografem. Každé dvě hodiny pak bude vybrán nejlépe oblečený soutěžící. Soutěž končí 12. července.

Zaměstnanci obchodů rovněž budou mít přístup do neveřejného účtu na Twitteru, na kterém budou informování o nových marketingových akcích, novinkách na Facebooku, aplikacích pro chytré telefony a mediálních programech.

Dívky z kapely 5Angels se staly prvními zákaznicemi nového obchodu

Dívky z kapely 5Angels se staly prvními zákaznicemi nového obchodu

adidas NEO story budou bodovat u zákazníků také častým doplňováním zboží. Zboží se bude doplňovat až pětkrát týdně. adidas NEO store  tak bude držet krok s posledními módními trendy a vycházet vstříc poptávce zákazníků. adidas NEO store chce rovněž být cenově dostupným místem, které bude ztělesňovat ducha sportovní minulosti značky adidas.

Kolekce adidas NEO bude vždy přinášet trendy, které předbíhají dobu: džínovinu v odvážných barvách, bundy s kapucí, šortky ze sepraného denimu, mnohobarevné grafické potisky a módní kostkované vzory.

IMG_1470

Hlavním zdrojem inspirace značky adidas NEO je životní styl mládeže. Po bláznivé a ničím nespoutané letní kolekci přijde zklidnění v podobě kolekce pro podzim a zimu 2014, ve které se snoubí sportovní odkaz s moderním stylem. Výrazem této kolekce jsou stylové sportovní kalhoty, letecké bundy v odvážných barvách s nezaměnitelnými potisky v NEO stylu, módní obuv dostupná v pestrých barvách, široká škála výrobků z denimu a různé oděvní doplňky. Díky těmto výrobkům podzimní kolekce adidas NEO propůjčí módě do města něco, co je skutečně sportovní.

Nákupy v nové prodejně si nenechala ujít ani Nikol Moravcová

Nákupy v nové prodejně si nenechala ujít ani Nikol MoravcováVeškeré informace, včetně novinek o NEO kolekci získáte na stránkách http://www.adidas.com/neo nebo na twitteru na @adidasNEOLabel.

Výrobky z kolekce adidas NEO budou dostupné v e-shopu na stránkách adidas.com, v NEO storech a velkoobchodech po celém světě.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: adidas NEO