ijournal.cz

Zelená má letos zelenou

red Zdroj: Dermacol 9.7.2017 Krása a zdraví

Barvou roku 2017 se stala hráškově zelená „Greenery“. Pokud v této barvě zvolíte celý outfit nebo pouze doplňky, měly byste vědět, že u líčení je potřeba držet fantazii na uzdě. Jinak byste, v lepším případě, mohly působit jako pohádková princezna – žabka.  Jestli už i ve vašem šatníku přibyly módní zelené kousky, u líčení se můžete inspirovat dvěma looky od značky Dermacol.

Jemná během dne…

zelená má zelenouPři denním líčení mějte na paměti, že méně je více a k barevně výraznému outfitu postačí jemné líčení. Když zelená dominuje na oblečení, oční stíny by měly být v neutrálních zemitých barvách.

Prim hraje krásná pleť

Dokonale upravená pleť je základem úspěchu celého líčení. Zapomeňte však na hrubý nános make-upu, aktuálním trendem je tzv. nude líčení, které působí velice přirozeně. Použijte raději tekutý zmatňující make-up, který barevně sjednotí pleť a vyretušuje nedokonalosti. Trvanlivost make-upu během celého dne zaručí podkladová báze s aktivním zlatem, která vyplní jemné vrásky, pleť vyhladí, prosvětlí a dodá jí vitalitu.


Omlazující báze pod make-up se zlatem Gold Anti-Wrinkle Base,

Dermacol – 289,- Kč

Zdokonalující tekutý make-up Noblesse Fusion, Dermacol – 429,- Kč

Kosmetická houbička na make-up, Dermacol – 149,- Kč

Tip: Make-up aplikujte pomocí kosmetické houbičky, kterou před použitím navlhčíte. Houbička tak nebude absorbovat příliš velké množství produktu a zároveň jej rozetřete rovnoměrně v tenké vrstvě.


DERMACOL_Barva_roku_Očím stačí málo

Výrazný outfit si žádá jednoduché líčení očí, na které vám budou stačit dva stíny a linka. Nejdříve zvýrazněte oční záhyb hnědou a rozetřete do ztracena. Pohled tak získá hloubku a oči se opticky zvětší. Na pohyblivé víčko potom naneste oční stín tělové barvy. Kolem horních řas naneste černou linku. Tečkou za celým líčením je řasenka, která dodá řasám dramatický objem a prodloužení.

Tip: Pro preciznější a jednodušší aplikaci oční linky použijte tužku na oči s dlouhotrvajícím efektem.

Oční stíny Quattro Baked č. 09, Dermacol – 199,- Kč

Automatická tužka na oči černá, 16H Matic Eyeliner, Dermacol – 129,- Kč

Řasenka pro dramatický objem a natočení řas Mega Lashes Dramatic Look,

Dermacol – 249,- Kč

 
Místo rtěnky konturka

Při nude líčení by i rty měly působit maximálně přirozeně. Rty orámované konturou se nenosí, proto pomocí dlouhotrvající konturovací tužky starorůžové barvy vykreslete celou plochu rtů. Tento trik vám zaručí módní matový efekt a barva vydrží na rtech bez rozmazání. Když byste během dne měly pocit, že rty jsou vysušené, postačí je přetřít balzámem nebo transparentním leskem.

Konturovací tužka na rty č. 4, True Colour Lipliner – 99,- Kč

… v noci rebelka

Dermacol_Barva_roku_2017_IV_výsledný_lookVyrážíte navečer z kanceláře přímo do města nebo na letní party s přáteli? Postačí několik tahů a jemné denní líčení změníte na „jungle look“.

Zelené „ombré“

Černá linka nabere na intenzitě, když podél ní pomocí tužky smaragdové barvy vytvoříte ještě jednu linku. Nebojte se experimentovat s její délkou a tloušťkou. Pomocí pěnového aplikátoru přechody jemně rozmažte do ztracena a od vnitřního koutku postupně aplikujte oční stín světle zelené barvy. Čím dál půjdete od koutku, uberte i na jeho intenzitě. Řasy už jen jemně přetřete řasenkou.


Dřevěná tužka na oči True Colour Eyeliner, Dermacol – 99,- Kč

Oční stín BonBon Wet&Dry č. 61, Dermacol – 79,- KčOsvěžení tahem štětce

Osvěžení tahem štětce

Tvářenka a rozjasňovač dokážou divy, hlavně po dlouhém dni v práci. Tvářenku nanášejte na místa, která potřebujete potlačit, tedy pod lícní kosti a na horní část čela těsně k vlasům. Rozjasňovač naopak na partie, které chcete zvýraznit – lícní kosti, střed nosu a srdíčko na horním rtu.

Tvářenka s rozjasňovačem Blush&Illuminator č. 2, Dermacol – 249,- Kč

 

 

 

 

 

 

Krásné rty po celý večer

K výraznému večernímu líčení očí postačí neutrálnější barva rtěnky. Abyste nemusely každou chvilku odbíhat od stolu kvůli úpravě, použijte dlouhotrvající barvu, která rtům zároveň dodá lesk a svěžest. Jako první aplikujte barevnou složku, kterou nechte minutu zaschnout. Poté použijte transparentní vrstvu, která dodá rtům lesk a zároveň zvýší dlouhotrvající efekt líčení.

Dlouhotrvající dvoufázová barva na rty a lesk 2v1 16H Lip Colour č. 12, Dermacol – 229,- Kč

                               

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dermacol