Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 16.Červenec 2018
ijournal.cz

Zdravý úsměv pro každého – Roadshow Orbit klubu vyráží opět za vámi, patronkou je Simona Krainová

red Zdroj: www.zdravyusmevprokazdeho.cz, Foto: archiv/ nextfoto 4.5.2014 Aktuality a pozvánky, Krása a zdraví

Roadshow, kterou pořádá Orbit Klub ve spolupráci s Asociací dentálních hygienistek, navštíví v průběhu května a začátkem června celkem 25 míst v 15 městech po celé České republice. Akce se zaměřuje na šíření povědomí o důležitosti dentální hygieny. Doprovodí ji speciální kamion vybavený ordinací a čtyři dentální hygienistky. Návštěvníci mají možnost bezplatně konzultovat s týmem kvalifikovaných odborníků.

K dispozici jsou také informační materiály a vzorky žvýkaček bez cukru. Minulé ročníky byly velmi úspěšné a jen v loňském roce nalákala roadshow přes 48 000 návštěvníků.

foto kamion_Zdravý úsměv pro každého

Pravidelná návštěva ordinace dentální hygieny není mezi Čechy samozřejmostí, pravidelně tak činí pouze 31 % Čechů, v západní Evropě se však jedná o běžnou záležitost. Narůstající počet návštěvníků nicméně ukazuje, že aktivity na šíření povědomí v této oblasti mají opravdu smysl. Jednou z nich je celostátní akce „Orbit – Zdravý úsměv pro každého“, která má za cíl změnit zvyklosti lidí a naučit je pečlivé péči o chrup. Letos se koná již čtvrtý ročník této roadshow.

Akce letos proběhne na 25 místech v areálech obchodních center po celé ČR. Den předem bude navíc zvát na akci v každém městě speciální tým na segwayích. Stejně jako minulý rok roadshow doprovází kamion vybavený ordinací dentální hygieny a označený logem „Orbit – Zdravý úsměv pro každého“. Návštěvníci se zde dozvědí více o dentální hygieně, získají informační materiály, žvýkačky Orbit bez cukru a především se budou moci soukromě poradit přímo s dentální hygienistkou. Děti si zatím mohou hrát v připraveném dětském koutku.

logo_Zdravý úsměv pro každého

„Orbit – Zdravý úsměv pro každého je jedinečná akce Orbit Klubu poukazující na důležitost správné péče o chrup, která v minulých letech zaznamenala velký úspěch. Každým rokem se snažíme roadshow ještě vylepšit na základě zkušeností z předchozích let a letos jsme se díky loňskému úspěchu mimo jiné rozhodli akci rozšířit o dalších pět dní a navštívit tak dalších pět míst v České republice. Věříme, že se nám podaří oslovit ještě více lidí než v loňském roce, kdy jsme přímo oslovili více než 48 tisíc lidí,“
říká o akci Jana Přerostová, brand manažerka značky Orbit.

„Lidé si začínají uvědomovat, i díky akci jako je „Orbit – Zdravý úsměv pro každého“, přínos dentální hygieny, která pomáhá udržovat zuby zdravé a předcházet tak zubním problémům. Zubaři řeší již vzniklé problémy, my se je snažíme minimalizovat. Jsme rádi, že můžeme být součástí aktivity, která má prokazatelně výborné výsledky a přibližuje dentální hygienu lidem, kteří ji doposud nepovažovali za součást základní péče o svůj chrup,“ říká Bc. Hana Kučová, prezidentka Asociace dentálních hygienistek.

Roadshow Orbit – Zdravý úsměv pro každého přišla odstartovat 30. dubna na Palachovo náměstí v Praze kmotra 4. ročníku, modelka Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem a synem Brunem a byli to právě oni, kteří také jako první navštívili Orbit kamion, který vyráží na více jak měsíční pouť po ČR.

simona-krainova-karel-vagner-bruno-vagner

-simona-krainova


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.zdravyusmevprokazdeho.cz, Foto: archiv/ nextfoto