ijournal.cz

Zdravé vlasy bez námahy

red Zdroj: Sencor 1.3.2023 Hi-tech a bydlení

Jeden den rovné, druhý den kudrnaté. Hlavně ale nepoškozené. Pokud toužíte po krásných vlasech, kterým neuškodí styling na denní bázi, musíte jim věnovat tu správnou péči. Přinášíme vám několik typů jak na to s vlasovými produkty značky SENCOR, které se o vaše vlasy postarají i během tepelné úpravy.


Všechny ženy asi tuší, že k docílení vytoužené vizáže je nutné použít vysoké teploty, které sice účes zafixují, ale vlasům neprospějí. Vlivem vysokých teplot se totiž otevírá struktura vlasu a odlupuje se vrchní šupinatá vrstva, která vlas chrání. Pokud dojde k poškození, dochází k větší lámavosti, nevzhledným roztřepeným konečkům a ztrátě lesku. Jak tedy vlasy správně upravit a zároveň neničit?

fénPřed fénováním je dobré vlasy nejdříve zabalit do ručníku, jemně vysušit a teprve pak začít fénovat. U vysoušeče vlasů SHD 8200GD si můžete vybrat mezi třemi úrovněmi teploty. Pro dokonalý konečný efekt pak stačí použít jednu z přednastavených funkcí. True Iconic vlasy vysuší rychleji, bez poškození a o fixaci účesu se postará Cool Shot. Pokud zatoužíte po větším objemu, stačí klasický nástavec vyměnit za difuzér. Poté co vlasy pořádně vysušíte se můžete pustit do dalšího stylingu.

K dostání za 1199 Kč. www.sencor.cz

kulma 

Romantické lokny nebo plážové vlny? S kulmou na vlasy SHS 0920BK docílíte obojího bez poškození díky keramickému povrchu s keratinem. Ten je zodpovědný za sílu, pružnost a kvalitu vlasů. Funkce KeratinCare+ tak bude při stylingu vaše vlasy přirozeně vyživovat a vy se tak nemusíte bát ani větších stupňů teploty. Kulma na vlasy je kromě pěti stupni teplot vybavená také funkcí samotného vypnutí při nečinnosti a praktickým stojánkem na odložení.

K dostání za 799 Kč. www.sencor.cz

 

žehličkaRovné vlasy nejsou tabu a pomocí žehličky SHI 5600GD jim navrátíte i roky zanedbávání. Se speciálním nástavcem totiž během žehlení můžete rovnou nanášet arganový olej. Díky němu budou vlasy hydratované a zachovají si svůj zdravý lesk a sílu. Vybrat si pak můžete ze 14 různých stupňů teploty.V balení je široké příslušenství několika dalších nástavců na úpravu vlasů.                                                      K dostání za 1299 Kč. www.sencor.cz

 

Náš tip – před každou tepelnou úpravou vlasy ošetřete speciálním přípravkem před fénováním, které jsou dostupné v rozprašovačích pro lepší aplikaci.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sencor