Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Zdravé produktové tipy z dílny Natures s.r.o.

red Zdroj: www.enatures.cz 9.1.2018 Krása a zdraví

beta_glucan_240+Beta glucan 240+
Beta Glucan 240+ je vhodný pro osoby vyžadující silnější dávku beta glucanu, ale sílu Beta Glucanu 500 nepotřebují. Novinkou je obohacení o 100% denní dávky vitamínu C a vitamínu D. Silná dávka 240 mg beta glucanu, spolu s vitaminy C a D skvěle podpoří správné fungování imunitního systému, ochranu buněk před oxidačním stresem a přispívá také ke snížení míry vyčerpání a únavy. Beta glucan 240+ je vhodný pro diabetiky, celiaky a děti od 3 let. Cena 560 Kč.

 

BaciltrafilBacilTrafil

BacilTrafil je skvělou zbraní pro období se zvýšeným výskytem chřipkového onemocnění, zejména infekcí horních dýchacích cest. Unikátní kombinace aktivních složek se synergickými účinky. Tablety obsahují doporučenou denní dávku vitamínu C, selenu, zinku, ale také 100 mg beta glukanu  a také přírodní antioxidant resveratrol. BacilTrafil je vhodný pro diabetiky, celiaky a děti od 3 let. Cena 290 Kč.

beta_glucan_120


Beta glucan 120+ 

Beta glucan 120+ obsahuje optimální dávku beta glukanu v kombinaci s kyselinou listovou a vitamínem D. Tato unikátní kombinace přispívá ke správnému fungování imunitního systému, snižuje míru vyčerpání a únavy a podílí se na správném dělení buněk. Beta glucan 120+ je vhodný pro diabetiky, celiaky a děti od 3 let.
Cena 310 Kč.

 

Natures

Natures s.r.o. je trnavská rodinná firma, která se zabývá výrobou beta glukanu z čerstvé hlívy ústřičné. Společnost se specializuje na vývoj, výzkum a výrobu přírodního polysacharidu, fungálního beta-1,3/1,6-D-glucanu a výrobků s jeho obsahem. Jako jediný výrobce v České a Slovenské republice využívá technologii mikronizace.
1 kapsle má nejvyšší obsah čistého beta glukanu (Beta Glucan 500). Při výrobě nejsou použita žádná barviva, aditiva a ani konzervační látky. Při užívání beta glukanu nejsou známé žádné nežádoucí vedlejší účinky. Společnost Natures vyrábí beta glukan nejen pro dospělé, ale i pro děti a také pro Vaše zvířecí miláčky.

Foto_ilustracni_doplnek_stravy

Kdy je vhodné užívat beta glukan?

  • při snížené imunitě
  • při stresu v práci, ve škole při zkouškovém období
  • při zvýšené fyzické či psychické zátěži
  • při různých projevech oslabené imunity
  • při nachlazení a chřipce
  • pro správnou funkci nervového systému
  • při opakovanému podávání antibiotik
  • pro snížení únavy a vyčerpány

 

www.enatures.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.enatures.cz