ijournal.cz

Zapište si! Russell Hobbs představuje popisovatelný pomalý hrnec!

red Zdroj: Russell Hobbs 23.10.2017 Gastronomie

logo
Od vzkazů pro přátele nebo vaše milované po seznam, co vše je nutné splnit – trend popisovatelných tabulí v domácnostech stoupá v zemích po celém světě. Nyní díky značce Russell Hobbs spolu můžete sdílet recepty, dobu vaření nebo si předávat zábavné vzkazy – to vše během přípravy lahodných pokrmů. Značka Russell Hobbs přichází s tímto popisovatelným pomalým hrncem, abyste si mohli dělat hrnecpoznámky přímo na hrnec – před, během i po vašem kulinářském dobrodružství, ať je to tradiční polévka, makaróny se sýrem nebo kreativnější čokoládový fondán.

Stylový pomalý hrnec s popisovatelným matným povrchem je díky 3.5 litrové kapacitě vhodný pro rodiny – uvaří až 4 porce. Je perfektním pomocníkem pro přípravu dušeného masa či zeleniny, kýty, polévek a mnoha dalších pokrmů, a to bez nutnosti použití dalších pánví či hrnců. Tento inovativní pomalý hrnec vás zbaví nekonečného umývání nádobí, protože zvládne všechno sám.

Díky tomuto pomalému, popisovatelnému hrnci se můžete konečně více věnovat své rodině a přátelům místo postávání u plotny celý večer. Ať chcete nechat vzkaz vašim milovaným, co bude dobrého k večeři, nebo si sepsat recept, abyste na nic nezapomněli, tento zábavný produkt je tu pro vás a je připraven trhu trochu zavařit!

Russell Hobbs

Při uvádění produktu na trh řekl mluvčí značky Russell Hobbs: „Pomalý hrnec se stal nedílnou součástí mnoha domácností a možnost zanechat vzkaz pro vaše milované přidává něco extra tomuto snadnému, zdravému a ekonomickému způsobu vaření jídel.

popisovatelný hrnec

Díky jednoduchému ovládání se popisovatelný pomalý hrnec značky Russell Hobbs snadno používá. A i když máte dlouhý a náročný den, můžete se spolehnout, že večer na vás bude čekat již hotový, lahodný pokrm pro celou rodinu. Pro jistotu, že jídlo je opravdu připravené, si můžete na hrnec napsat poznámku, v kolik hodin jste ho začali vařit nebo v kolik hodin má být dle receptu hotové.“

Russell Hobbs

Pro více informací o tomto produktu, prosím, navštivte: https://cz.russellhobbs.com/russell-hobbs-products/cooking-and-baking/slow-cookers/chalkboard-slow-cooker-24180-56

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Russell Hobbs