ijournal.cz

Zaměřeno na ženy!

red Zdroj: Nike 8.10.2014 Koktejl

Interaktivní, dynamická a samozřejmě s puncem designu. Taková je jedna z nejoriginálnějších expozic na letošním Designbloku. V úterý 7. října se otevřela v prostorách Superstudia Mikulandská speciální expozice určená především pro ženy.

NikeWomen Studio vzniklo ve spolupráci se studenty Vysoké školy umělecko-průmyslové, ateliéru designu pod vedením Michala Froňka a Jana Němečka. Prostor klasické tělocvičny základní školy byl na základě návrhu studentů přetvořen na interaktivní a dynamickou expozici, která představí návštěvníkům poslední inovace a moderní technologie. Cílem bylo navrhnout takový prostor, který by umožnil představit technologické novinky Nike a zároveň motivoval a inspiroval ženy k pohybu.

NikeWomen_Studio_Designblok2014_

Ve Studiu najdete ukázku nejnovějších produktů pro trénink a běh, které si budete moci na místě vyzkoušet. Díky speciální technologii studia si navíc budete moci odnést i fotografii, která zachytí jednotlivé fáze vašeho pohybu.

Samotné otevření studia bylo zahájeno setkáním pro novináře, na které čekala nevšední show v podání souboru La Putyka. Kromě parádní podívané se účastníci mohli dozvědět informace o novinkách z nové kolekce pro zimu 2014, která je určená především pro ženy a najdete v ní kousky jak na běh, trénink, tak na volný čas.

Mezi perličky v letošní kolekci patří boty Nike Zoom Fit Agility s technologií Zoom, která přináší více pružnosti a citlivosti. Trénujete ráda venku? Právě pro tyto účely je zde nová nepromokavá bunda Nike Hypertech Full Zip Hoody. Pro milovnice běhání připravil Nike pro letošní zimu hned dvě novinky, a to v podobě běžeckých bot Nike Air Zoom Structure 18 a vesty Nike Aeroloft 800, která je navržená pro zahřátí běžkyně v chladnějších podmínkách. K poslední, ale ne méně důležité novince, kterou mohli účastníci při otevření NikeWomen Studia obdivovat patří kolekce Nike SneakerBoot, která přetváří kultovní mistrovské kousky určené původně pro běh, basketbal nebo trénink na parťáky do každého počasí pro volný čas.

Nike_Zoom_Fit_Agility_a

Celým programem účastníky provázela Inna Puhajková, která si na pódium pozvala osobní trenérku, zakladatelku pohybového programu „Vnímej své tělo“ a také bývalou reprezentantku ČR v atletice Zuzanu Bičíkovou. Ta na sebe prozradila, jak je pro ni důležitý pohyb. Dále také pohovořila o tom, jak pravidelné sportování ovlivňuje kvalitu našeho života.

A jak se motivovat do cvičení přes zimní období? I na tuto otázku má Nike odpověď. Mít osobního trenéra stále při ruce je přece ten největší komfort, který může žena mít. Stačí si nainstalovat novou aplikaci Nike + Trainig Club a pustit se do cvičení.

NikeWomen_Studio_Designblok2014_(1)

NikeWomen Studio přináší ženám možnost vyzkoušet si všechny novinky rovnou i v zátěžových podmínkách. V rámci studia na Designbloku 2014 budou moci účastníci absolvovat také Ukázkovou lekci NTC přímo ve studiu.

Pro ty, které by rády vyzkoušely běžecké novinky, jsou tu dva čtvrteční tréninky, které budou startovat tento týden ze studia ve čtvrtek 9. října od 17-ti a 19-ti hodin.

Pro fanoušky volnočasové kolekce Nike Sportswear a nových Air Max bude přichystaná Nike Sportswear party na páteční podvečer.

NikeWomen Studio tedy nabídne kromě nové kolekce pro zimu 2014 program na celý týden.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nike