ijournal.cz

Zakysaná smetana Moje chvilka pomeranč

red Zdroj: Krajanka 21.4.2019 Gastronomie

Jediná čokoládová zakysaná smetana na trhu, Krajanka Moje chvilka, rozšiřuje řadu o příchuť svěžího pomeranče
Zakysana_smetana_pomeranc

V dubnu byla do prodeje uvedena novinka Krajanka Moje chvilka pomeranč. Jedná se o novou příchuť jediných čokoládových zakysaných smetan na trhu, která doplní řadu Moje chvilka karamel, višeň a extra čokoláda. Tyto čokoládové zakysané dezerty si našly své místo na stolech českých gurmánů a jsou určeny i náročným zákazníkům. Patří do rodiny výrobků značky Krajanka, jednoduše poctivá. Výrobce dbá na výběr surovin a poctivé zpracování výrobku. Plnou smetanovou chutí připomíná zákazníkům tradiční výrobky, vyráběné jednoduchými metodami našich maminek a babiček. Tento trend, tedy návrat k tradičnímu, se na trhu dá v současnosti i v rámci spotřebního chování sledovat dlouhodobě.

„Značka Krajanka je stálicí v sortimentu naší firmy. A protože je zákazníky vyhledávanou značkou, stále její portfolio rozšiřujeme,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky Krajanka. „Krajanka Moje chvilka je vyráběna podle tradičních receptur a z kvalitních ingrediencí. Pomerančová příchuť ji obohacuje o cizokrajný nádech, což ji činí velice lahodnou a svěží, ” dodává Martin Kincl.

Krajanka je na trhu již od roku 1992. V roce 2016 prodělala proměnu v designu svých obalů. Vyvíjí se také nové příchuti. Kvalitní hutný smetanový základ však zůstává. Novinka Krajanka Moje chvilka pomeranč je na trhu za doporučenou cenu 15,90 Kč. Obsahuje až 10% pomerančové dužiny.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Krajanka