Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Září 2019
ijournal.cz

Workoholik Petr Vágner utekl z nemocnice, aby mohl na roadshow

red Zdroj: FTV Prima sro 14.9.2014 Celebrity
Herec a moderátor VIP zpráv Petr Vágner svou práci miluje natolik, že neváhal utéct jen pár dní po operaci z nemocnice, aby mohl jet na roadshow s unikátním mobilním studiem zpravodajství FTV Prima.

Petr_Vagner_04


Do Karlových Varů, kde na prostranství před poštou zprávy moderovali Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle, ho odvezl jeho tatínek. „Operovali mi rameno, takže mám celou ruku nepoužitelnou. Nepřicházelo tedy v úvahu, že bych řídil,“ prozradil Vágner, který byl operován uplynulou středu. „V úterý mě rameno začalo bolet a vypovídalo funkci. Zašel jsem ve středu k lékaři, a hned jsem musel na operaci. V péči primáře ortopedie na Malvazinkách MUDr. Vladislava Hospodáře jsem byl v těch nejlepších rukou. Je to nevídaný odborník, který je mimo jiné i lékař sportovních týmů. Staral se o Jaromíra Jágra, Tomáše Rosického či Nikolu Sudovou. Dokonce i o hollywoodského herce Donalda Sutherlanda, když točil v Praze,“ pochvaluje si Vágner.

Petr_Vagner_02

„Musím ale podotknout, že mě rozhodně nikdo nenutil, abych po operaci pracoval. Jenže při natáčení s naším unikátním mobilním studiem panuje tak úžasná atmosféra, že jsem si to nemohl nechat ujít. A tak jsem podepsal reverz, jen abych na roadshow mohl jet, a provázet diváky celým odpolednem. Byl to nezapomenutelný zážitek, teď se budu uzdravovat jedna báseň,“ smál se Vágner.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro