ijournal.cz

WONDERLAND HALLOWEEN v paláci Lucerna, návštěvníci se stanou součástí příběhu

red Zdroj: www.WonderlandHalloween.cz 29.10.2021 Aktuality a pozvánky

Halloweenský bál je ve světě uznávaným svátkem a tradici unikátní akce WONDERLAND HALLOWEEN se snaží organizátoři zavést také v Praze. Letos se pořadatelé rozhodli opět pro palác Lucerny, do velkého sálu s kapacitou 2 500 lidí.

WONDERLAND HALLOWEEN
 Dva dny: 29.- 30. 10. 2021, tři patra plné zábavy a tisíce návštěvníků v maskách.

wonder-new-letakZveme Vás na největší českou karnevalovou akci v Praze. Czech Event Group pod vedením Jakuba Čížka společně s Beno Events pořadatelem největších párty v Praze a ve spolupráci s Jiřím Morstadtem pořadatelem Czech Fashion Week a s Kamilem Bartoškem alá Kazmou pro Vás připravili ojedinělou zábavu ve stylu prestižní halloweenské párty.


“Příběh Wonderlandu se přenese na naše návštěvníky v podobě dopisu, který obdrží po zakoupení vstupenky. Jedná se o speciálně lisovaný papír, který má netradiční design a je na něm napsané osobní pozvání na oslavy do podzemí Lucerny a nikdo neví od koho. Při vstupu do Lucerny Vás čeká průchod brány do podzemí Wonderlandu za doprovodu herců, zvukových a světelných efektů vám bude přehrán krátký příběh k naladění atmosféry a stanete se součástí příběhu, prozrazuje za tým pořadatelů Jakub Čížek.Dominika Myslivcova prateleLetos si pořadatelé dávají opravdu záležet nejen na programu, ale i na rekvizitách. “Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebude ani 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu. Celou atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí, jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci, létající duchové a vyzdobené hororové koutky s pravdivým příběhem.

Tři patra budou rozdělena na několik sektorů a to pro klasické vstupenky, které mohou po celém paláci Lucerna, kromě vybraných pater. V.I.P. hosté, které mohou do V.I.P. patra s větším servisem a následný TOP CLASS V.I.P. od Czech Fashion Weeku pod hlavičkou Jiřího Morstadta.

Na akci připraveni desítky herců, animátorů a tanečníků, který budou hrát živé zoombie, u vstupu budou nasazení herci, kteří při vstupu do Lucerny budou tvořit pompézní tématickou hranou show. “Klasické výzdoby prostorů, jako jsou kostlivci, hrobky, duchy, nebo netopýry už berou lidé na Halloween jako samozřejmost, návštěvníci se však mohou těšit na novinky jako digitální dekorace, vycházející duchy ze zdí, ďábelské oči a nebo živé hororové obrazy”, přibližuje organizátor akce Sebastian Belhocine.

Návštěvníci můžou zakoupit vstupenky na webu www.WonderlandHalloween.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.WonderlandHalloween.cz