ijournal.cz

WEAR IT – MOVE IT!

red Zdroj: Národní divadlo, Galerie Myslbek 31.10.2014 Móda, obuv, doplňky, Výstavy a veletrhy

Oblečený tanec aneb jak padnou módní značky členům Baletu Národního divadla v rytmu moderny, předvedou na netradiční přehlídce 8. listopadu v pasáži Myslbek od 17 hodin.

myslbek_

Modely značek galerie Myslbek rozhýbají na svých tělech primabaleríny Baletu Národního divadla a jejich pánské protějšky na taneční módní přehlídce. Prosklený vzdušný prostor pasáže Myslbek se v sobotu 8. listopadu stane přehlídkovým molem, do něhož sólistka Baletu ND a choreografka Zuzana Šimáková zapojí i eskalátory. Václav Laušman nechá členy Baletu předvést se na moderní hudbu.

© Jakub Lausman 2014

Kulisu módní přehlídky dokreslí výstava oblečení, které však v okolních obchodech nenajdete. Od 22. října si mohou návštěvníci přímo v pasáži Myslbek prohlédnout výstavu hereckých kostýmů Národního divadla. Kostýmy připomenou postavu Cyrana a Roxany, královny Alžběty a hraběte z Essexu a dalších včetně dětských kostýmů. „NG Myslbek spolupracuje s několika kulturními institucemi včetně Národního divadla a v kulturním duchu se nesou také akce, které v pasáži můžete navštívit,“ řekla k dlouhodobějšímu konceptu pasáže manažerka Karolína Prýmková. Na přehlídce se s výstavou rozloučíme.

vystava_kostymu_01

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Národní divadlo, Galerie Myslbek