ijournal.cz

Představení II. kolekce kabelek Elega by Dana M. v obchodu Delmas Praha

red Zdroj: Elega 30.10.2014 Móda, obuv, doplňky

Spolupráce firmy ELEGA a herečky Dany Morávkové se ukázala jako velice úspěšná. Dana Morávková do značky ELEGA by Dana M dává svou eleganci a nápady, firma ELEGA svou řemeslnou zručnost, kvalitu zpracování a mnoholeté zkušenosti. Tímto spojením dokáže uspokojit i ženy, které hledají českou kvalitu, nápaditost a luxus.

ELEGA-12

Značka ELEGA by Dana M je sice velmi mladá, ale kabelku tohoto nováčka na trhu si pořídily už stovky žen.

„Značka ELEGA i ELEGA by Dana M dokazuje šikovnost českých lidí a proto jsme byli velice rádi, že paní Morávková vybrala do nové kolekce i tradiční české kovové knoflíky, které se musí ručně našívat, tím je každá kabelka naprosto originální“ uvedla Eva Šedinová, majitelka firmy ELEGA.

ELEGA-7

Herečka Dana Morávková se při navrhování kabelek cítí, jako ryba ve vodě. Avšak největší odměnou jí je pochvala od žen, které si tyto kabelky zakoupí. Paní Morávková nám prozradila, že z navrhování kabelek měla nejprve strach, hlavně z toho, zda se budou ženám líbit, ale zrození druhé kolekce je důkazem toho, že si tato značka našla své místo na trhu. „Pokaždé když dokončím kolekci, přemýšlím už nad tou následující. Zrovna teď se mi honí hlavou černo bílá kolekce“, prozradila Dana Morávková.

ELEGA-4ELEGA-25

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Elega