ijournal.cz

Významná ocenění wellness hotelu Alexandria v Luhačovicích

red Zdroj: Lázně Luhačovice a.s., foto: archiv: -eso- 25.6.2017 Koktejl

Hotel Alexandria se pyšní pátým titulem Czech Hotel Awards

Cena_-_ESPA_Innovation_Awards_2016Páté vítězství v dosavadních šesti ročnících soutěže Czech Hotel Awards zaznamenal wellness hotel Alexandria**** v kategorii nejlepších Spa & Wellness hotelů ve Zlínském kraji. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo v březnu 2017 v Praze za účasti několika stovek hoteliérů, odborníků z oblasti hotelnictví a médií.

image hotel Alexandria
Czech Hotel Awards je soutěž o titul nejoblíbenějšího hotelu v České republice, je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice. Ocenění pro Hotel roku 2017 jsou udělována pro každý kraj a pražský obvod. Nominované hotely jsou registrovány na oficiálních webových stránkách soutěže www.hotelawards.cz, kde pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3, 4, 5 hvězd a Wellness & spa hlasuje veřejnost.Certifikát_-_ESPA_Innovation_Awards

“Vyhlášení výsledků soutěže je jednou nejdůležitějších hotelových událostí roku. Velmi si vážíme přízeň veřejnosti, která svým hlasováním již popáté potvrdila naše výsadní postavení mezi wellness hotely v celém Zlínském kraji. Doufáme, že vedoucí pozici obhájíme i v následujících letech a že nám hosté při hlasováních zůstanou věrní,” řekla Ing. Miloslava Fialová, ředitelka hotelu.

Velká cena cestovního ruchu, Hit sezóny

Novinka v nabídce 2017 Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria byl letos oceněn Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy jako HIT sezóny pro rok 2017. Pobyt zároveň získal druhé místo v celostátní soutěži Velká cena cestovního ruchu 2016/2017.

Pobyt se řadí k výjimečným produktům na českém trhu vzhledem k cílové skupině, na níž se zaměřuje. Umožňuje účastníkům otevřít nové obzory a lépe poznat sebe sama. Účast na společných aktivitách je zcela dobrovolná. Hosté se setkávají ráno u snídaně a večer při večeři a zapojují se do společenských aktivit podle nálady. Obsah byl připraven tak, aby maximálně využil všech předností luxusního ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu. Kromě volného vstupu do největšího a nejluxusnějšího wellness centra v Luhačovicích ve stylu starořímských lázní pobyt zahrnuje i řadu relaxačních procedur.

hotel Alexandria 1 sladká tečkavynikající gastronomie - hotel Alexandria

hotel Alexandria 2
Cílem produktu je oslovení nové cílové skupiny a snaha se odlišit od ostatních nabízených wellness pobytů a nabídnout větší přidanou hodnotu. Uvedení produktu na trh si také klade za cíl komunikovat skutečnost, že cestovat samostatně bez partnera či přátel je zcela přirozené, což obecně povzbuzuje poptávku u singles i po jiných lázeňských pobytech. Vyhledávaným místem, pro příjemně strávený večer vhodný i ke seznámení a navázání přátelství, je vyhlášený noční klub v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu pyšnící se atmosférou první republiky, v němž se pravidelně konají hudební a taneční večery.  

images-alexandria-alexandria-bazen-17images-alexandria-alexandria-night-club

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lázně Luhačovice a.s., foto: archiv: -eso-