ijournal.cz

Teavana – nejžhavější comeback tohoto léta!

red Zdroj: Starbucks 26.6.2017 Gastronomie

Přemýšlíte o tom, čím byste se v létě osvěžili? Navštivte kavárnu Starbucks a vyzkoušejte ledový čaj Teavana. Jde o příjemně vychlazený nápoj s ovocnou chutí, který vám dodá energii do horkého letního dne.

Social 2015 Summer Tea Outdoors Iced Lemonade Hands Brick

Síla tropického osvěžení

Tropické teploty znamenají, že prázdniny jsou konečně tady! Proto si v tomto období nezapomeňte najít své ideální osvěžení, které vám přinese úlevu ve vlně veder. V takovém počasí je nejlepší sáhnout po zcela nové chuti nejoblíbenějšího letního nápoje. Teavana Mango Black Tea Lemonade je kombinací černého čaje s mangovým sirupem. V České republice je v nabídce úplně poprvé a její obrovská schopnost osvěžení vás jistě překvapí. Vyzkoušejte už nyní tuto zbrusu novou variantu ledového čaje Tevana a pocítíte doslova explozi ovocné chuti.

banca

Teavana – nejžhavější letní hit!

Teavana Iced Tea Lemonade se do kaváren Starbucks vrací jako nezpochybnitelný hit mezi osvěžujícími nápoji. Jejím tajemstvím, kterému podléhají fanoušci na celém světě, je originální chuť, která je výsledkem speciálního způsobu přípravy.

„Teavana Iced Tea Lemonade je kombinací vysoce kvalitního čaje a pečlivě vybraných ingrediencí s přidáním ledu,“ říká Starbucks Coffee Master Jaroslav Rajoš. „Jedinečné chuti dosáhneme během přípravy důkladným protřepáváním, které zvýrazní všechny vlastnosti použitých ingrediencí. Vytvoříme tím výjimečně osvěžující nápoj, který je ideálním řešením pro horké dny,“ dodává Coffee Master.

limones

Směsice osvěžujících chutí

Vedle nové Teavana Mango Black Tea Lemonade najdou naši zákazníci v kavárnách také známou Teavana Peach Green Tea Lemonade, která je směsí zeleného čaje s tóny sladké broskve a nádechem zázvoru, a variantu Teavana Blackberry Mojito Green Tea Lemonade – kombinaci zeleného čaje, ostružinového sirupu a máty s trochou citronové limonády. Každý z těchto čajů vás osvěží a zároveň vám zvedne náladu. Můžete se u nás zastavit také pro lehkou svačinku a vybrat si některý z našich sendvičů plněných čerstvou zeleninou. Navštivte kavárnu Starbucks ještě dnes a zjistěte, jakou chuť bude mít letošní léto!

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks