ijournal.cz

Vyretušujte své tělo k dokonalosti

25.7.2017 Krása a zdraví

Když i během léta nosíte dlouhé kalhoty nebo sukně jen proto, že si netroufáte odhalit nohy, potřebnou dávku odvahy vám dodá Dermacol Perfect Body Make-up. Nezáleží na tom, zda vám vadí pouze světlý odstín pokožky, která se ještě nestihla opálit, nebo se trápíte kvůli prosvítajícím žilkám, drobným modřinkám a celulitidě. Díky voděodolnému tělovému make-upu, který je teď dostupný ve čtyřech nových odstínech, si efektní „retuš“ můžete dopřát na počkaní.

Dermacol

Tak jako běžný make-up, tak i jeho tělová verze slouží k zamaskování nedokonalostí a optickému vylepšení vzhledu pokožky. Perfect Body Make up dokáže překrýt nechtěné modřiny nebo jiné nedokonalosti, sjednocuje barevný tón pokožky a dodává jí efekt opálení ihned po nanesení. Když ho použijete na nohy, budou působit štíhleji, což je bonus, který ocení každá žena. Pravidelným používáním zároveň svojí pokožce dopřejete koktejl účinných látek, které zlepší její vzhled a kvalitu.

Dermacol_Perfect_Body_Make_up

Lehká textura s panthenolem a vitaminem E pokožku hydratuje, regeneruje a vyživuje.

Posilující komplex rostlinných extraktů FIRMIDERM® (mandlovník mořský, bez černý, dub portugalský) zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, zabraňuje jejímu ochabování a podporuje mikrocirkulaci.

Extrakt z hnědé mořské řasy Kalpariane® poskytuje kůži ochranu proti volným radikálům, předčasnému stárnutí a ochabování.

Komplex rostlinných extraktů Polyplant anticelulide (chaluha bublinatá, břečťan, hořký pomeranč, rozmarýn, pupečník asijský) zlepšuje vzhled pokožky s celulitidou, vyhlazuje ji, omezuje DERMACOL PERFECT BODY MAKE-UP 1vznik otoků a rozšířených žilek.

Použití:

Přiměřené množství krému aplikujte na místa, která chcete zakrýt a důkladně rozetřete. Předtím než se oblečete, počkejte, až se přípravek vstřebá do pokožky. Perfect Body Make-up je omyvatelný vodou a sprchovým gelem.

Tip:

Perfect Body Make-up dodá pokožce okamžitý efekt opálení, rovněž dobře poslouží i k zamaskování neopálených míst od vrchního dílu plavek, která by mohla působit rušivě například při nošení topů bez ramínek nebo s odhalenými zády.

 

Voděodolný tělový zkrášlující make-up Dermacol Perfect Body Make-up je dostupný

v 6 odstínech. odstíny

Cena: 169,- Kč / 100 ml

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: www.dermacol.cz