ijournal.cz

Chtějte dvířka s ochranou!

red Zdroj: Trachea 25.7.2017 Hi-tech a bydlení

Uvažujete o nové kuchyni nebo krásné nábytkové sestavě do obývacího pokoje? Pak věnujte dostatek pozornosti nejen samotnému výběru nábytkových dvířek, ale pohlídejte si i jejich transport a montáž! Proč?

transparentni_ochranna_folie_foto_zdroj_Trachea

Právě při přepravě dvířek a jejich montáži u vás doma, dochází nejčastěji k poškození jejich povrchu. Neopatrný montážník si položí na váš zbrusu nový nábytek nářadí a nepěkné rýhy a škrábance jsou na světě. Jak tomu předcházet? „Kvalitní výrobce opatřuje lesklý povrch nábytkových dvířek ochrannou folií, která by měla být stržena až po kompletní montáži a tedy v bezprašném prostředí,“ vysvětluje pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a dodává: „Bezprostředně po odstranění modré či průhledné ochranné folie je dobré se k novému povrchu dvířek chovat se zvýšenou opatrností. Akrylátová dvířka doporučujeme ošetřit antistatickým Prontem, které akrylát vytvrdí. Foliovaná dvířka speciální ošetření nevyžadují, ale je dobré je alespoň první čtyři týdny nečistit, aby nedošlo k poškození jejich povrchu.“

modra_ochranna_folie_foto_zdroj_Trachea

Vyžadujte od výrobce nábytková dvířka s ochrannou folií a nedovolte řemeslníkům, aby ji strhli dříve, než po dokončení montáže! Ušetříte peníze i starosti!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Trachea