ijournal.cz

Výjimečný únor ve Starbucks!

red Zdroj: Starbucks 20.2.2016 Gastronomie

BurntCaramelLatteKaždý začátek roku s sebou přináší nové příležitosti, a to i pro ty, kdo hledají neobvyklý požitek pro své chuťové pohárky. Starbucks má přichystanou bohatou nabídku, kterou vytvořil s cílem překvapit originálními příchutěmi. Zimní sezona je v našich kavárnách obdobím řady akcí a nabídek připravených speciálně pro tuto příležitost. Zvlášť v únoru, který přeje lásce a zamilovaným, jsou kavárny Starbucks perfektním místem pro příjemné večery ve dvou.  

Vyberte si své nejoblíbenější latte!

Únor je ten nejlepší čas na ochutnání nových, časově omezených nabídek ve Starbucks. Jednou z nich je Pistachio-Rose Mocha, což je kombinace espressa a mocha, obohacená příchutí pistácií a růže.

CaffeLatteTo vše je doplněno pistáciovo-růžovou šlehačkou a posypáno francouzskými makronkami. Je velmi dobře možné, že od nynějška se tento nápoj stane vaším nejoblíbenějším z celé nabídky! Pokud jste ale milovníky karamelu – máme tu něco speciálně pro vás! Neobvyklou nabídkou pro jeho obdivovatele je latte s páleným karamelem. Espresso, napěněné mléko a šlehačka, to vše doplněné tou správnou porcí karamelového sirupu a posypu: tento nápoj uspokojí i ty největší milovníky sladkých chutí. Tato sezona zkrátka nabízí spoustu možností. Už víte, který nápoj vašemu srdci zrychlí tep?

TripleHotChocolateLáska na první ochutnání

Když je venku zima, je nejlepší naplánovat si rande nebo schůzku s přáteli v útulném místě plném dobrot. Zvlášť teď, kdy se na menu vrací Triple Hot Chocolate, což je kombinace černého a bílého moka se šlehačkou a polevou. Tento sladký nápoj je skvělou volbou, když máte rande, protože čokoláda vás hned na začátku naladí na romantickou vlnu. Po staletí je čokoláda považována za afrodiziakum. Casanova ji pil místo šampaňského a tvrdil, že je to opravdový elixír lásky.  

Valentýn ve Starbucks

Zamilované dvojice, které si na Valentýna vybrali kavárnu Starbucks jako místo pro schůzku, určitě
nelitovali. Vedle speciální valentýnské verze čokolády připravil Starbucks pro všechny milovníky kávy řadu originálních dárků, včetně hrnků a tumblerů se symboly lásky, či speciální valentýnskou edici Starbucks Card. Karta může být nabita na jakoukoli částku a je tak skvělým dárkem pro zbožňovanou osobu. Speciální nabídky čekaly také na stávající účastníky věrnostního programu My Starbucks Rewards, kteří používají Starbucks Card. Všechny dvojice, které navštívily naši kavárnu 14. února a koupili si Triple Hot Chocolate dostali druhý nápoj na účet Starbucks. BurntCaramelLatte_
  

Doporučujeme zrnkovou směs Verona®, kterou si můžete objednat v
kavárně jako French press, případně si ji koupit domů. Jde o svůdnou směs kávových zrn z Jižní Ameriky a Indonésie, s jemnou ozvěnou hloubky a sladkosti italského (silného) pražení. Protože jde velmi dobře dohromady s čokoládou, doporučujeme Veronu® kromě Valentýna také pro všechny schůzky ve dvou. Bella, Bella! Znalci literatury jistě dobře vědí, že Verona je městem, kam Shakespeare umístil děj Romea a Julie, a ačkoli tato slavná hra končí tragicky, my se zaručujeme, že každý šálek této kávy bude mít šťastný konec.      

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks