ijournal.cz

Vyhrajte letenky na Island a poznejte zemi, ze které pochází SKYR

red Zdroj: www.travelbible.cz/skyr/. 13.5.2017 Zajímavosti

Bohušovická mlékárna v loňském roce uvedla na trh jedinečnou novinku, celosvětově oblíbený proteinový výrobek SKYR. SKYR je fermentovaný mléčný produkt, který má již více než tisíciletou tradici v islandské kuchyni. Nyní můžete vyhrát letenky na Island a poznat tak tuto severskou zemi a její tajemství dlouhověkosti.

Skyr - Islandská tradice

Žij zdravě, žij SKYR!

SKYR. Pod tímto názvem se skrývá mléčný výrobek, který díky fermentaci neobsahuje téměř žádný tuk (0,1 %) a má vysoký obsah proteinů. Je tedy ideální součástí jídelníčku při redukčních dietách, zvyšování kondice, nabírání svalové hmoty a celkovém zlepšení životního stylu. SKYR „dává mužům sílu a ženám krásu“. Vedle neochucené varianty natur nabízí Bohušovická mlékárna na českém trhu i ovocné příchutě jahoda, brusinka, broskev s meruňkou a nově také malina a borůvka se sníženým obsahem cukru.

Vyhrajte letenky a spoustu dalších cen

Nová Travel BibleBohušovická mlékárna spolu s populární cestovatelskou příručkou Travel Bible pořádají fotosoutěž o letenky na Island. „Vezmi bohušovický SKYR na výlet, vyfoť s ním nejlepší fotku a my ti zaplatíme 2 letenky na Island!“ Tak zní výzva pro soutěžící, kteří mohou své fotky posílat do 19. května 2017. Deset fotek s největším počtem hlasů postoupí do druhého kola, ze kterého pak porota vybere vítěze. Všech deset finalistů dostane ochutnávkový balíček Skyru a e-book Travel Bible i s VIP členstvím, první až třetí místo navíc i vstupenku na Slow Travel Festival. Vítěz získává 2 zpáteční letenky na Island, které mu po domluvě budou zakoupeny v duchu Travel Hackingu do konce roku 2017.

Tajemství zdravého životního stylu

Traduje se, že na Island přivezli SKYR Vikingové, kteří se zde usadili před více než tisícem let. Islanďané od té doby zbožňují sametovou strukturu tohoto neuvěřitelně zdravého mléčného výrobku a dnes je obliba této delikatesy silnější než kdy předtím.

Kromě téměř nulového procenta tuku a vysokého podílu proteinu obsahuje SKYR vápník a vitamin D, tedy složky, jsou potřebné pro naše kosti a správné fungování imunitního systému. SKYR je ideální snídaní či svačinou v souladu se zdravým životním stylem. Jeho přednosti jistě přispívají k tomu, že Islanďané patří k nejdéle žijícím obyvatelům Evropy.

Poznejte Island skrze jídlo!

SKYR patří mezi islandské pochoutky, které prostě musíte ochutnat, pokud se na Island vypravíte. I když se na tento severský ostrovní stát zrovna nechystáte, můžete vyzkoušet oblíbenou a zdravou součást každodenního jídelníčku tamních obyvatel.

www.travelbible_skyr

Více o soutěži naleznete zde: www.travelbible.cz/skyr/.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.travelbible.cz/skyr/.