ijournal.cz

Vybírejte z letních šatů, obuvi a doplňků od značek Cellbes, Esprit, Deichmann a Takko

red Zdroj: Cellbes, Esprit, Deichmann, Takko 13.5.2017 Móda, obuv, doplňky

V maxi délkách sice mnoho neodhalíte, to však neznamená, že v nich neuděláte parádu. Pokud vám ve skříni ještě chybí, dejte jim letos šanci.

Oblíbené jsou květinové motivy nebo abstraktní vzory v bohémském stylu. Ani maxi šatům a maxi sukním se nevyhnuly módní proužky v různých šířkách, a také romantické volány.

Že si maxi délky nemůžete dovolit, protože jste nižší postavy? Tento problém hravě vyřeší obuv na vysokém podpatku nebo klínku. Naopak vyšší ženy by měly zvolit nízké pantofle a sandály.
Leto_na_MAXimumPo kouscích v maxi délkách mohou bez obav sáhnout i ženy s plnějšími tvary. Dlouhé šaty a sukně totiž umí šikovně schovat případné nedostatky postavy. Je ale důležité dbát na správný střih. Ten by neměl být příliš volný, ideálně by měl lehce kopírovat vaši postavu. Nejlépe vypadají kousky z lehkých splývavých materiálů, které jsou v pase projmuté, a umí ho tak zvýraznit. Pamatujte, že méně je více. Velmi štíhlé ženy by měly naopak vsadit na výrazné vzory.

Nezapomeňte na vhodné doplňky. Maxi šaty skvěle ozvláštní zajímavý pásek, který navíc vykouzlí ženskou siluetu. K létu také neodmyslitelně patří klobouky, sluneční brýle a výrazná bižuterie. Pohrajte si s kombinacemi a o dokonalý outfit do města nebo na pláž máte vystaráno. Elegantnější modely šatů můžete ale s klidem nosit i na večírek. Užijte si letošní léto na MAXimum!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Cellbes, Esprit, Deichmann, Takko