Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Vyhrajte kávu Segafredo Le Origini a vytvořte si jedinečnou atmosféru

red Zdroj: Segafredo 18.6.2015 Soutěže

Společnost Segafredo Zanetti CR připravila pro milovníky kávy skutečné kávové speciality vyznačující se intenzivní vůni a harmonickou chutí. Jedinečnou pohodovou atmosféru vykouzlí šálek kávy s medovým, čokoládovým nebo ovocným nádechem. Produktová řada Le Origini zahřeje kávovými zrny pocházejícími z plantáží Jižní a Střední Ameriky.

Le Origini BrasileLe Origini Costa RicaLe Origini Peru

Zrnková káva Le Origini Brasile je pěstována na největší kávové plantáži světa Nossa Senhora da Guia v srdci oblasti Minas Gerais na jihovýchodě Brazílie. Káva se vyznačuje vyváženou a jemně zaoblenou chutí s medovým nádechem a jemnou vůní. Káva ze sáčku Le Origini Costa Rica pochází z bujné vegetace oblasti Sarchí ve střední Kostarice. Její intenzivní vůni harmonicky doladí dlouhotrvající ovocná chuť. Řadu doplňuje káva z peruánských plošin Le Origini Peru. Mikroklima této oblasti je ideální k pěstování kávy vyznačující se bohatou a intenzivní chutí s čokoládovými odstíny s jemnými karamelovými rysy.

Soutěžní otázka

Společnost Segafredo Zanetti je hlavním dodavatelem kávy pro český pavilon na světové výstavě Expo 2015. Víte, v jakém evropském městě se tato výstava koná?

a) Brusel  

b) Milán

b) Londýn


Tři výherci, kteří do 27.6. 2015 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou balíček všech tří druhů káv z řady Le Origini. Odpověď zasílejte na redakce@ijournal.cz s označením Soutěž - Le Origini.

Nápovědu naleznete zde: www.segafredo.cz

Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Segafredo