Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Unikátní program kontroly tělesné hmotnosti

red Zdroj: www.amway.cz 18.6.2015 Krása a zdraví

Produktová Výrobková řada bodykey společnosti Amway je moderní program pro dosažení optimální tělesné hmotnosti, vyvinutý ve spolupráci se předními odborníky na výživu, cvičení a psychologii. Nabízí nejen samotné výživové produkty, ale především individuální platformu pro každého uživatele, která zvyšuje efektivitu celého programu.

bodykey_-_Shake_-_Chocolate_bodykey_-_Shake_-_Vanilla_

Obezita a nadváha jsou celosvětovým problémem a odborníky na výživu jsou označovány za novodobou epidemii. Důvodem nárůstu počtu lidí, kteří jsou nuceni opakovaně řešit svou váhu, je více. V prvé řadě jde o sedavý způsob života, při kterém chybí fyzická aktivita, nedostatek času na přípravu jídla a zároveň snaha najíst se co nejrychleji.

bodykey_-_Soup_-_Tomatobodykey_-_Soup_-_Vegetables
Základem konceptu bodykey je individuální a na míru šitý plán cvičení a výživy. Každý uživatel bodykey může začít s unikátním genetickým testem DNA. Podle jeho výsledků dojde k sestavení individuálního redukčního plánu.Test pomáhá odhalit, jak konkrétní organismus reaguje na příjem tuků a uhlohydrátů, ale také na různé druhy fyzických aktivit. Experti z NUTRILITE v rámci testu analyzují vliv genů na metabolismus a na jeho základě pak doporučují nejvhodnější program výživy a fyzické aktivity.

bodykey_-_Infusion

Další nedílnou součástí celého programu je online platforma, která poskytuje data o konkrétní osobě z oblasti životního stylu a metabolismu. Experti tak mohou uživateli doporučit ideální kombinaci výživového plánu a konkrétních fyzických aktivit. Výrobky z řady bodykey zahrnují škálu chutných tyčinek, polévek či koktejlů, jež pomáhají splnit nároky doporučeného výživového plánu.

bodykey_-_Bar_-_Fruitbodykey_-_Bar_-_Chocolate

Podle údajů Státního zdravotního ústavu je v ČR obezitou postiženo asi 25 procent žen, 22 procent mužů a nadváha obecně představuje potíž pro více než 50 procent populace středního věku.

„Náš život je velmi rychlý a mnoho z nás nemá čas si připravit kvalitní jídlo. Své místo v našem životě tak stále častěji zaujímají jídla nezdravá a snadno dostupná. Výsledkem časté konzumace těchto jídel je neustále se opakující problém s váhou, a další zdravotní problémy z toho vyplývající,“ říká Ildiko Dikošová, ředitelka společnosti Amway ČR.Výsledky studií zaměřených na souvislost mezi genetickou výbavou a hmotností člověka ukazují, že reakce organismu na příjem živin, fyzickou aktivitu a ukládání tuku souvisejí s DNA. Podle těchto závěrů lze říci, že redukce hmotnosti je individuální záležitostí, která vyžaduje individuální plán.

„Program NUTRILITE BODYKEY je založen na výsledcích laboratorní analýzy DNA každého zájemce. Plán kromě DNA zohledňuje i stravovací návyky, množství tělesné aktivity a další osobní preference. Odběr vzorku DNA je velmi jednoduchý. Pomocí vatové tyčinky si zájemce odebere stěr ze sliznice dutiny ústní a vzorek odešle na uvedenou adresu, výsledky testu jsou známy do dvou týdnů,“ vysvětluje Ildiko Dikošová.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.amway.cz