ijournal.cz

Vychutnejte si „karamelové menu“ díky výhře v soutěži o vouchery do kaváren SO!COFFEE

red Zdroj: www.airest.cz 19.10.2015 Soutěže

Málokoho baví čekat na letišti, než se pohodlně usadí do své sedačky v letadle. Využijte tento čas a dopřejte si karamelovou kávu s desertem v nově otevřených kavárnách SO! COFFEE, příjemném prostředí, kde odstartujete své cesty do světa.

Zpříjemnit si čekání mohou cestující na Letišti Václava Havla Praha v nových kavárnách SO! COFFEE. Útulné prostředí, které je speciálně navrženo pro potřeby a pohodlí cestujících. Příjemná křesla, uvolněná atmosféra, vše pro navození klidu a pohody před samotnou cestou na dovolenou či služební cestu.

SO!_COFFEE_Karamelove_menuS příchodem podzimu připravili baristé kaváren SO! COFFEE pro své zákazníky nové, karamelové Cappuccino, které příjemně zahřeje a krásně navodí atmosféru podzimu. Lahodnou kávu vám připraví personál na ručně vyráběném espresso kávovaru La Marzocco přímo z italské Florencie. Karamelové cappuccino je skvělou a chutnou alternativou tradičního nápoje, který je charakteristický velkým množstvím pěny. Ve spojení s křehkým karamelovo-ořechovým dortem s lehce slaným nádechem, vás tato kombinace vystřelí do sladko-slaného království.

Na to všechno se můžete těšit, pokud si budete chtít zkrátit dobu čekání, než se vydáte na svou dovolenou nebo pracovní cestu. Kavárny SO! COFFEE najdete v terminálu 2 prst C v přízemí a v 1. patře.

                                               Podzimní tip: Karamelové menu, které obsahuje:

  • Karamelový Brownie Cheesecake Supreme
  • Karamelové Cappuccino 400ml

Doporučená cena: 195 Kč

Soutěžte a vyhrajte dva vouchery do kaváren SO! COFFEE. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Kolik kaváren na letišti Václava Havla Praha můžete navštívit?

Pošlete správnou odpověď do 29. 10. na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž – KAVÁRNA. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. 

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.airest.cz