ijournal.cz

Vuchlady 2022. Hlasujte pro vaši favoritku

red Zdroj: Vuch 22.7.2022 Párty a večírky
Česká módní značka Vuch i letos pořádá po čtvrté soutěž „Vuchlady“. Vybraná dívka získá odměnu 20 000 Kč a k tomu roční kontrakt pro spolupráci se značkou, bude její tváří, modelkou, múzou a zároveň bude po celý rok dostávat módní produkty značky Vuch. 

Význam tohoto projektu je dvojí. Za každou přihlášenou dívku do soutěže totiž společnost Vuch daruje finanční podporu organizaci Loono, která edukuje mladé lidi v oblasti prevence nádorových onemocnění. Takže každá dívka, která se přihlásí, zároveň podpoří dobrou věc. Díky tomu Loono daroval Vuch šek v hodnotě 21 800 Kč.

šek


          Pro letošní ročník je ambasadorkou soutěže zpěvačka, herečka a moderátorka Anička Slováčková.

Anička Slováčková Anička SlováčkováV prostorách prodejny a showroomu Vuch na Národní 37/38 v Praze 1 se ve středu 13. července konalo semifinále Vuchlady 2022 s módní přehlídkou a představení nové kolekce. Všech pět soutěžících si užilo focení a natáčení, event se neobešel bez profesionální vizážistky i stylistky. Šaty pro tento večer navrhla Petra Pilařová. Podpořit dámy přišla spousta hostů z řad známých osobností společenského života (Denisa Pfauserová, Sharlota, Marie Renčová), spolumajitel Martin Kůs, dále médií i přátel. Celým večerem provázela Bára Krčmová. Kromě této finálové pětice se do Vuchlady přihlásilo více jak dvě stovky dívek a žen. Šance pro všechny, které tento projekt nadchl a zaujal, bude zase za rok.

na akci

O vítězce Vuchlady rozhodují fanoušci Vuch hlasováním, které probíhá od 14. 7. do 24. 7. 2022 na webu vuchlady.cz. Všichni hlasující poté dostanou jako poděkování slevový kód na 15% slevu. Navíc se každý hlas zařazuje do slosování o nákup na Vuch v hodnotě 5 000 Kč.

Vuchlady

Zbývají tedy dva dny, abyste podpořili vaši favoritku, hlasujte. Zde je jejich krátké představení:

Ivana KlostermannováIvana Klostermannová

Jmenuji se Ivana a jsem z krásného města Klatov. Momentálně jsem maminka na plný úvazek. Mám 5letého chlapečka a téměř dvouletou holčičku. Ve volném čase, kterého je teď málo, ráda čtu nebo cvičím jógu. Ráda se směji a obklopuji se stejně dobře naladěnými lidmi. Jsem přátelská, citlivá a empatická. Řídím se heslem: život musíš prožít, ne přežít.

Proč ses přihlásila do soutěže Vuchlady?

Využij každou příležitost, kterou ti život dá, protože některé věci zažiješ jen jednou – a tím jsem se řídila. Řekla jsem si, že když budu mít štěstí, vyzkouším si něco, co bych běžně neměla šanci zažít. A když nepostoupím, alespoň jsem podpořila dobrou věc.

Jana AlbrechtováJana Albrechtová

Jmenuji se Jana Albrechtová, pocházím z Teplic a v současné době bydlím v Praze a studuji psychologii na Karlově Univerzitě. Pracuji jako lektorka programů o duševním zdraví v organizaci Nevypusť duši. Ve volných chvílích ráda čtu, píšu články o tematice duševního zdraví na sociální sítě i do časopisů a trávím čas s blízkými, venku na procházce nebo cestováním. 

Proč ses přihlásila do Vuchlady?

Popravdě mě na soutěži nejdřív zaujalo to, že značka Vuch za každou přihlášku věnovala 100 Kč na neziskovou organizaci Loono. Zároveň jsem Vuch již nějakou dobu znala a koncept Vuchlady se mi moc líbil, tedy bylo přihlášení do soutěže jasná volba.

Tereza UhlířováTereza Uhlířová

Ahoj, mé jméno je Terka, pocházím z Valašského Meziříčí, ale momentálně žiju v Karviné. Ve volném čase se věnuji společně s přítelem našim dvěma pejskům, ráda cestuji a trávím čas v přírodě.

Proč ses přihlásila do Vuchlady?

Do soutěže jsem se přihlásila díky tomu, že jsem viděla příspěvek u kamarádky. Mám ráda nové výzvy a ráda poznávám nové lidi, tak mě lákalo se přihlásit taky a případně si vyzkoušet, jaké to je, být na jeden den “modelkou”. Ale nikdy bych nevěřila tomu, že mě opravdu vyberou.


Kristýna Živná

Kristýna Živná
Jmenuji se Kristýna Živná. Jsem 20letá holčina z Jižní Moravy. Svůj volný čas trávím převážně venku, s přítelem, rodinou nebo přáteli. Řekla bych o sobě, že jsem milá, hodná, pečlivá, starostlivá .. Ostatním naslouchám. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda něco tvořím, kreslím nebo třeba fotím.

Proč ses přihlásila do Vuchlady?

Do soutěže jsem se přihlásila proto, abych podpořila dobrou věc a zároveň to bylo takové vystoupení z mé komfortní zóny, jak už je v dnešní době zvykem a chtěla jsem vyzkoušet něco nového.Zuzana HanzlíkováZuzana Hanzlíková


Jmenuji se Zuzana Hanzlíková, pocházím z jihočeského Písku, 6 let jsem žila v Praze, a nyní už osmým rokem bydlím se svým manželem na Šumavě v Železné Rudě. Mám ráda sport, přírodu, tancování (hlavně zumbu). Nevím, co je nuda, pořád něco dělám. Mám ráda, když se něco děje, což s mým podnikavým mužem a rošťáckýma dětma není vůbec problém.

Proč ses přihlásila do Vuchlady?

Chtěla jsem zkusit něco nového, poznat nové lidi, nové prostředí a zažít nevšední zážitek.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vuch