ijournal.cz

Vstupte do třpytivého světa s jarní a letní kolekcí ALOve

red Zdroj: ALOve 19.5.2019 Móda, obuv, doplňky
SVĚŽÍ, TRENDY, ČISTÉ LINIE, INSPIRACE PŘÍRODOU A POŘÁDNÁ DÁVKA EXTRAVAGANCE  V PODOBĚ ŠPERKŮ Z ČERNÉHO ZLATA – TO JE JARO V ALOVE.

ALOve
Dveře do butiků ALOve právě otvírá svěží jarní vánek, který s sebou přináší aktuální  kolekci šperků inspirovanou světovými trendy.  Na své si přijdou milovníci jednoduchých čistých linií,  ve kterých vynikne krása diamantů, srdce rebelky se zase rozhoří při pohledu na šperky z černého zlata, a ani na obdivovatele  přírody se nezapomnělo. Jarní kolekce ALOve je rozmanitá,  výjimečná a vzrušující, zároveň však klade důraz  na kvalitu zpracování a nadčasovost.

274001874B.BRC224800230C.BRCBLACK  BEAUTY
Milujete diamanty, ale zároveň toužíte být jiná,  divoká, nepolapitelná? Vaše rebelská duše bude štěstím bez sebe, až si prohlédnete šperky černé kolekce ALOve.  Černé zlato je samo o sobě výjimečné a v kombinaci  se stejně barevnými diamanty tvoří šperk, který na sebe ihned upoutá pozornost. V kolekci najdete prstýnky,  náušnice, náramky i náhrdelníky a nechybí  ani oblíbený motiv kříže.

224800815B.A 224800828B.ALOVE LETTERS
Jsou slova, která pro nás mají velký význam.  Při jejich vyřčení se naše mysl vrací zpět na místa,  kde nám bylo krásně, kde byli lidé, které jsme milovali,  a kde jsme se cítili v bezpečí. Máte takové místo v srdci? A je v něm i člověk, který vás zahrnuje láskou a pocitem naprosté důvěry? V ALOve kolekci LOVE LETTERS  si můžete vybrat písmeno z bílého zlata poseté diamanty, které se stane synonymem vaší lásky.

254030173R_1 274030520Z_1FIRST MONTHS
Narození dítěte by se dalo přirovnat k zázraku.  Ten si můžete už navždy připomínat nejen tím,  že s ním slavíte každé jeho narozeniny,  ale také krásným zlatým náhrdelníkem s přívěskem  ve tvaru dětských nožiček, baletky, chlapečka  nebo holčičky s třpytivým diamantem.  Započněte novou rodinnou tradici, kterou budou  následovat i další generace.

274001987R 254002007BLUCKY FLOWER
Rozkošné jemné květy poseté diamanty  ve třech barvách zlata nesmí chybět žádné milovnici  šperků a přírody. Navíc jsou delikátní kousky z ALOve kolekce LUCKY FLOWERS něžnými amulety  pro štěstí, přinášejí prosperitu a zdraví.  Teď už stačí si jen vybrat, zda zvolíte náramek,  anebo náhrdelník. I spolu krásně ladí.  Udělejte si radost a pořiďte si diamantové štěstí.

234800384RB.A DUO
274002001BRNemůžete se rozhodnout, jestli se vám více líbí růžové, žluté nebo bílé zlato? Klenotnická značka ALOve proto připravila kolekci DUO, aby vám pomohla zbavit se toho věčného váhání při výběru zlata. Prsteny, náramky a náhrdelníky jsou vždy vytvořeny ze dvou barev a doplněny 224800150ZB.Ao diamanty. Jediné, co si musíte rozmyslet je, zda zvolíte jednotlivé kousky nebo celý set. Ale nebojte, každé rozhodnutí je správné.

  BAREVNÝ CABOCHON
Výrazné šperky mají jednu skvělou vlastnost, dokážou totiž  proměnit nudný outfit v zajímavý a trendy. A stačí k tomu třeba  jen jeden jediný netradiční prsten. V naší kolekci barevných  cabochonů jich pro vás ale máme daleko více, takže můžete bez obav vybírat a kombinovat. Navíc jsme do nich zasadili měsíční  kámen, který má své magické kořeny už v dávném Orientu.  Napomáhá spojení s vnitřní bohyní, je plný úžasné ženské  energie, uklidňuje a uzdravuje. Součástí barevné kolekce jsou také cabochony z akvamarínu, které mají harmonizující účinky,  nebo smoky quartz, jež využívali už staří druidové pro jeho  magickou schopnost odvádění negativní energie, či vzácný  iolit – nevyčerpatelný zdroj představivosti a fantazie,  vhodný pro všechny kreativní duše.
225003141R.MKS.M80225003143R.MKW225003144R.AMB225003145Z.IOL.M60ALOve
je svěží moderní česká klenotnická značka, mladší sestřička ALO diamonds. Otevírá svět diamantových  šperků pro ty, kteří začínají objevovat jejich třpytivé kouzlo. Zamilujte si luxusní hravé šperky z bílého, žlutého nebo  růžového zlata osázené diamanty a barevnými kameny. ALOve je synonymem špičkové kvality a designu  inspirovaného nejnovějšími módními trendy. Šperky ALOve vytvářejí nejlepší klenotníci v pražském ateliéru, který patří mezi největší v Evropě.

ALOve
Vstupte do třpytivého světa, ve kterém se ALOve diamantové šperky stávají svědky Vašich významných  rodinných události a jsou tak už navždy připomínkou narození miminka, studijních úspěchů, oslav narozenin  a výročí nebo překrásným důkazem lásky.

ALOve


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ALOve