ijournal.cz

Vše, co si vychutnáte v El Barriu, lze zakoupit také domů

red Zdroj: El Barrio 10.2.2015 Gastronomie

El Barrio De Ángel rozšířilo své prostory o zimní zahradu a sekci se španělskými delikatesami

Kdo patří k milovníkům poctivých a vysoce kvalitních steaků a pestré jihoamerické kuchyni, tomu určitě název El Barrio není neznámým pojmem. Restaurace El Barrio byla otevřena v roce 2007 a od té doby si vybudovala velmi silnou základnu pravidelných návštěvníků. Ti, kdo někdy nahlédli do menu El Barria však vědí, že nejen steaky uspokojí chuťové buňky zákazníků. Také ryby, těstoviny nebo saláty jsou připraveny pro ty, kdo zrovna nemají apetit na šťavnatý steak. A to vše dostalo od ledna 2015 úplně nový rozměr díky rozšířeným prostorám a nabídce španělských delikates v sekci Delicatessen.

Ell Barrio rozšířilo prostory

El Barrio – koncept “ Parrilla y cevicheria“

Samotný koncept restaurace El Barrio má počátky již v roce 2005. „Inspirací pro vznik restaurace nám byly cesty do Jižní Ameriky, kde jsme se seznámili s místní kulturou, potravinami, technikou úpravy masa a ostatních produktů včetně stylu servírování,“ říká jeden ze spolumajitelů El Barria Oldřich Cichoň. „Naše restaurace se specializuje na grilování steakového masa z Jižní Ameriky, konkrétně Argentiny, a to tradičním způsobem,tedy grilování na dřevěném uhlí ve speciálním grilu “parrilla“, dodává Oldřich Cichoň.

Ell Barrio Delicatessen 2

Rok 2015 ve znamení růstu – vítejte v sekci Delicatessen

Díky úspěchu jihoamerické kuchyně a rozrůstajícím se řadám zákazníků majitelé El Barria rozšířili prostory o celé horní patro, které tvoří zimní zahrada a také barová sekce se španělskými delikatesami s názvem Delicatessen. Už jen samotná vůně obchodu láká k degustaci na místě i nákupu lahůdek pro posezení s přáteli u dobrého vína a jídla. „Delicatessen je obchod se španělskými delikatesami jako sušené šunky ibérico a serrano, chorizo, fuet, salchichon, sýry, stařené maso, nakládaná zelenina, sea food konzervy, sůl, špičkové čokolády a mnoho dalšího. Nechybí samozřejmě vína z Jižní Ameriky a Španělska. Sortiment budeme neustále obohacovat o novinky, abychom vždy překvapili naše stálé zákazníky,“ upřesňuje Radoslav Cichoň, druhý ze spolumajitelů El Barria.

„Zákazníci si mohou zakoupit vysoce kvalitní steakové maso z Jižní Ameriky také domů. Samozřejmě pak nabízíme i pestrou škálu omáček, vlastní chlazené těstoviny nebo grilovací klobásy,“ láká Jiří Mach, třetí ze spolumajitelů El Barria. „Součástí obchodu je bistro a pekárna, kde vyrábíme a pečeme vlastní pečivo jako ciabatty, baquette, burger housky nebo chleby,“ uzavírá Jan Mach.

Ell Barrio_Delicatessen

Snídaně, obědy, večeře – vše vždy čerstvé a k degustaci na místě i pro doma

Pečivo je určeno pro použití jak v restauraci, tak pro prodej v obchodě. Bistro je k dispozici pro občerstvení v průběhu celého dne, tedy lze nastartovat den dokonalou snídaní, vychutnat polední menu s kolegy a přáteli a stálý jídelní lístek, který má čtyři sekce – gril, burger, paella a ryba, plus speciální dočasnou nabídku. Tu jistě ocení zákazníci nejen přes den, ale i k večernímu posezení pro ty, kdo skutečně milují jídlo. Obchod s bistrem je ideálním tapas barem pro ochutnávky a snoubení s vynikajícími víny.

El Barrio 6

Kapacita restaurace El Barrio je: 150 míst k sezení

Kapacita zimní zahrady a bistro baru je: 80 míst k sezení

V El Barriu je otevřeno denně, v týdnu od 11.30 hodin do půlnoci, o víkendu pak od 12.00 hodin do půlnoci.

Portál

Sekce Delicatessen je rovněž otevřena denně, v týdnu od 8.30 hodin do 22.00 hodin, o víkendu je otevírací doba 10.00 hodin – 22.00 hodin.

Více na: www.elbarrio.cz

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: El Barrio