ijournal.cz

Věra Špinarová s Heidi Janků se valí na republiku! Vyjedou spolu na turné!

red Zdroj: a foto: VĚRA HEIDI TOUR 2017/Jaroslav Urban 7.12.2016 Hudba

Dva velké hlasy, dvě výrazné osobnosti českého šoubyznysu a dvě zpěvačky, které prostě mají grády! Věra Špinarová a Heidi Janků to příští rok společně rozbalí napříč republikou. Chystají se totiž vyjet na exkluzivní tour. A už teď slibují skvělý hudební zážitek!

Takzvaná “ostravská vlna” zasáhne republiku, samozřejmě včetně jejich rodiště, moravskoslezské metropole. RA HEIDI TOUR 2017 bude mít 8 zastávek včetně Ostravy a Prahy.

facebook-foto

Půjde o sály v kapacitách okolo 700 lidí, v Praze a Ostravě pak více než 1000 míst. Nicméně už nyní je o tour veliký zájem,” prozradil producent turné Adam        Pavlík, který svou matku Věru Špinarovou v rámci tour doprovodí se svou kapelou.

Některé písničky si Heidi s Věrou zazpívají společně, jinak půjde o sólová vystoupení. Každá bude mít svou kapelu – Věra Špinarová kapelu Adama Pavlíka a Heidi Janků skupinu Supernova. Bude to opravdu výjimečná šňůra dvou skvělým dam české POP music, řekl PR manažer tour René Kekely.

Moc se na to těším. Myslím si, že my holky z Ostravy umíme ukázat, co je to muzika. A na spolupráci s Heidi se moc těším,” prozradila Věra Špinarová.

Obě dámy spojuje jedna zajímavost, a sice, že bývalý manžel Špinarové, je už mnoho let manželem Janků. Obě zpěvačky spolu dobře vycházejí. No i proto spolu jedeme tour, jinak by to ani nešlo. Bude to pecka. Na všechny se moc těším a možná se i načančám,” vtipkuje Heidi Janků s odkazem na svůj slavný hit z televizní pohádky, který zpívá snad na všech svých koncertech a vystoupení. A vždy se setkává s obrovským ohlasem.

 Vera Heidi

I když obě skvělé české zpěvačky jezdí desítky koncertů a vystoupení ročně, společné tour ještě nikdy neměly. A pro Heidi Janků je to v podstatně takový “comeback” v rámci koncertní šňůry. Špinarová jela tour ve dvou posledních letech s kolegyní Petrou Janů a skvěle se povedl. Teď to zase chce něco trochu jiného  a myslím si, že to opět bude pro naše fanoušky velké zpestření,” podotýká Špinarová.

RA HEIDI TOUR 2017! odstartuje 11. října v Liberci a končí 3. listopadu ve Zlíně. Samozřejmě zavítá i do Prahy a to rovnou do legendární Lucerny!


Vera Heidi 3TERM
ÍNY:

11. 7.   19:00 Liberec – KD

12. 10. 19:00 Hradec Králové - Střelnice

18. 10. 19:00 Teplice – Krušnohorské divadlo

19. 10. 19:00 Č. Budějovice – DK Metropol

25. 10. 19:00 Plzeň – KD Peklo

26. 10. 19:00 Praha – Lucerna

  2. 11. 19:00 Ostrava – Gong

  3. 11. 19:00 Zlín – Kongresové centrum

 

 

VSTUPENKY v cenových hladinách od 490 do 990 korun, si lze zajistit v předprodejích Ticketportal na adrese: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=136015

Veškeré informace mohou zájemci najít i na facebookové stránce tour:

 https://www.facebook.com/veraheiditour2017/?fref=ts

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: VĚRA HEIDI TOUR 2017/Jaroslav Urban