ijournal.cz

Věnujte ke sv. Valentýnu dárek, který bude osobní a trvalý

red Zdroj: Pandora 1.2.2015 Móda, obuv, doplňky

Někdy nemusíte nic vyslovit, abyste vyjádřili, jak moc vám na někom záleží. Sladká vyznání vám připomenou vzácné okamžiky lásky a jedním slovem budou oslavovat celý váš příběh. Valentýnská kolekce PANDORA, inspirovaná legendárními romancemi a milostnými příběhy, nabízí nové způsoby vyjádření oddanosti a náklonnosti. Oslavuje tak lásku ve všech jejích podobách.

HIGH_VAL_model1_005_v2

Souvislý kruh prstenu, který je symbolem jednoty a lásky, vyjadřuje emoce lépe než slova. Na svátek sv. Valentýna připravila PANDORA novou kolekci kombinovatelných prstenů z originálních kovů s půvabným ručním dohotovením.SPS_VAL15_LOVEMESSAGING_001

Nové valentýnské prsteny PANDORA, v nichž se odráží romantická nálada valentýnského období, oslavují lásku ve všech jejích podobách a slouží jako připomínka láskyplných spojení. Křehká srdce zdobí půvabný prsten ze 14karátového zlata a představují trvalý důkaz náklonnosti. Kubické zirkonie ve tvaru srdce zdobí stříbrný kroužek a klasické prsteny v moderním pojetí, které symbolizují věčnost, jsou tvořeny propletenými vrstvami třpytivých kamenů, jež odkazují na vazby mezi srdcem a duší.
HIGH_SPS_VAL15_PR_LOVEMESS_01SPS_VAL15_CLASSICVALENTINE_002Nový prsten XOXO ze sterlingového stříbra, zdobený třpytivými kubickými zirkoniemi, se pyšní prolamováním a technikou pavé, jež jsou typické pro jemnou šperkařskou práci. A konečně, sezónní prsten k vyznání lásky, vyrobený ze sterlingového stříbra s kubickými zirkoniemi, na němž je vyhotoveno slovo Love s písmenem „o“ ve tvaru srdíčka, v sobě spojuje typické řemeslné umění značky PANDORA s moderními trendy.

HIGH_VAL15_CLASSICVALENTINE_003HIGH_VAL15_DELICATHEARTS_002
Nové kombinovatelné prsteny s moderně pojatým klasickým vzhledem jsou dokonale vyvážené a jejich symetrické tvary jim propůjčují nadčasovou kvalitu. Stylizujte tyto trvalé upomínky svým vlastním osobitým způsobem, aby vám připomínaly vzácné okamžiky života.

HIGH_VAL15_DELICATHEARTS_003                   Šperky PANDORA budou diskrétní, leč                                      důležitou součástí vašeho vzhledu.
HIGH_VAL15_DELICATHEARTS_004
  

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora