ijournal.cz

Veganská restaurace Loving Hut pod křídly Černé labutě

red Zdroj: Loving Hut 20.1.2015 Gastronomie

Ve čtvrtek 22. ledna 2015 otevírá své brány v pořadí již desátá veganská restaurace Loving Hut v České republice. Se základní myšlenkou míru, lásky a harmonie všech bytostí na naší planetě bude svým zákazníkům připravovat chutná a pestrá jídla a přispívat k zdravějšímu a šetrnějšímu životnímu stylu. Nová restaurace se bude nacházet v Černé labuti v ulici Na Poříčí 25 v Praze 1.

„S konceptem šetrným k životnímu prostředí a prostřednictvím mezinárodní kuchyně chceme dokázat, že veganský způsob stravování není jen etickou volbou, ale i velmi rozmanitou, chuťově bohatou a vyváženou alternativou stravování,“ přibližuje hlavní záměr tuzemských restaurací Loving Hut jejich provozovatel Tuan Dung, jenž se s celým týmem snaží vytvářet bezpečné a příjemné místo vhodné pro rodiny a zákazníky všeho věku.

image_ foto.
Tofu v mořské řase na kari, restovaný bambus se zeleninou či jemné plátky seitanu s čínskými nudlemi. Jídelní lístek nabízí jedinečné kombinace přísad a široký výběr od polévek, předkrmů a malých chuťovek až po hlavní jídla. Nechybí samozřejmě sortiment nápojů, který je zcela bez obsahu alkoholu.


V České republice byla první restaurace Loving Hut otevřena v roce 2007 v Londýnské ulici v Praze. Díky oblibě a spokojenosti veřejnosti se síť poboček rozšiřuje a v současné době jich na území Prahy funguje již osm, v Praze 1, 2, 5 a 7. Z existence Loving Hut se mohou dále radovat také v Plzni, jejíž provoz byl zahájen na konci jara roku 2014.

Jednotlivé podniky vznikají po celém světě a nabízejí vznešený způsob veganského stravování, které je v harmonii s přírodou na planetě Zemi. V současnosti představuje řetězec veganských restaurací Loving Hut zhruba dva tisíce podniků po celém světě. „Jsme součástí mezinárodního řetězce Loving Hut International Vegan Restaurant & Café, jehož iniciátorkou je Nejvyšší Mistryně Ching Hai, humanitární aktivistka, umělkyně, duchovní učitelka, zastánkyně veganského stravování a soucitného způsobu života,“ vysvětluje Dung a dodává, že Loving Hut International patří mezi celosvětově nejrychleji rostoucí sítě veganských restaurací.

Loving Hut je nejen o jídle, ale také o milé obsluze a krásném prostředí. Ve většině případů prostory s elegantně laděným interiérem navozují u hostů klid a pohodu. Taková je i Černá labuť, jejíž koncept kulinářského centra v samém srdci metropole sází na strategickou polohu a obrovskou expanzi, kterou zažívá celá ulice Na Poříčí v poslední době. Restaurace Loving Hut svým působením rovněž dotvoří filozofii Černé labutě být mostem mezi businessem a uměním.

Pro více informací navštivte webové stránky: www.lovinghut.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Loving Hut