ijournal.cz

Vaření na dotek vašeho prstu: nový THERMOMIX ® je tady!

red Zdroj: Vorwerk 12.12.2014 Hi-tech a bydlení
Díky inovativním Thermomix ® chipům s recepty, dotykové obrazovce a funkci průvodce vařením se nový Thermomix ® stává průkopníkem nadčasového způsobu vaření.

Multifunkční kuchyňské spotřebiče společnosti Vorwerk dělají již více než půl století radost milionům uživatelům po celém světě. A nyní vstoupil klasický Thermomix ® do éry digitálních technologií. „Nastal čas na další revoluci v kuchyni. S novým Thermomixem ® začala epocha digitálního vaření“, říká Dirk Reznik, CEO společnosti Vorwerk Thermomix ®. Společnost Vorwerk znovu prokazuje své mimořádné inovační schopnosti. Nový Thermomix ® vybavený nejmodernějšími technologiemi a funkcemi, jakými jsou Thermomix ® chipy s recepty, dotykový displej či průvodce vařením, nás nutí revidovat stávající definice pojmu vaření. „Otevřeli jsme další kapitolu v historii našeho výjimečně úspěšného produktu. Nový Thermomix ® je skvělý a jeho funkce ještě lepší“, dodává Dariusz Paldyna, obchodní ředitel Thermomix ® Česká republika.

DVANÁCT FUNKCÍ NA DOTEK PRSTU

Thermomix ® se naprosto intuitivně ovládá pomocí dotykové obrazovky a jednoho otočného ovladače: vše máte doslova na dotek prstu. Snahu o jednoduchost obsluhy dokládá i inovativní systém zavírání víka mixovací nádoby, který se aktivuje automaticky, jakmile Thermomix ® spustíte. Objem mixovací nádoby z nerezové oceli se nově zvýšil na 2,2 litru. Thermomix ® se vám postará o chutné jídlo, ať už chcete vařit jen pro sebe, nebo pro celou rodinu. Motor Thermomixu ® o maximálním výkonu 10 700 otáček za minutu nemá mezi kuchyňskými spotřebiči konkurenci.
Jedna nádoba, jeden nůž, dvanáct funkcí – a tisíce neotřelých kulinářských nápadů se zaručeným výsledkem. Thermomix ® dokáže nejen promíchávat, mixovat a mísit, ale také vařit, vařit v páře, vážit, mlít, hníst, šlehat, regulovat ohřev a emulgovat. Thermomix ® je zkrátka univerzální přístroj, který v sobě spojuje funkce více než desítky samostatných kuchyňských robotů, čímž se stává ideálním partnerem v každé moderní kuchyni.

UNIKÁTNÍ, INOVATIVNÍ, DIGITÁLNÍ: FUNKCE PRŮVODCE VAŘENÍM

Díky Thermomix ® chipům s recepty a funkci průvodce vařením patříNový Thermomix
budoucnost vaření digitálním technologiím. Thermomix ® chipy s recepty pro Thermomix ® jsou elektronickými kuchařkami. Jakmile je připojíte k
Thermomixu ®, zobrazí se jejich obsah na dotykovém displeji, takže jimi
můžete snadno listovat a vyhledávat v nich. Jakmile si vyberete recept,
fantastický průvodce vařením vás krok za krokem provede celým procesem
přípravy, stačí plnit pokyny uvedené na dotykovém displeji. Vývojoví inženýři společnosti Vorwerk přišli s geniálním řešením a pro každý krok přednastavili v systému teplotu a čas, takže uživatel nemusí udělat nic jiného, nežli vložit jednotlivé suroviny, jejichž seznam uvidí na displeji a stisknout tlačítko.

Díky unikátní funkci průvodce vařením za vás Thermomix ® udělá téměř všechno – vaření ještě nikdy nebylo tak jednoduché!
Nová platforma Thermomix ® recepty obsahující kolekce receptů pro Thermomix ® je téměř bezednou studnicí kulinářských nápadů, které jsou k dispozici online a jejichž úspěch je předem zaručen. Ať už hledáte cokoli, slavnostní dort na oslavu, bezlepkové pečivo nebo sezónní polévku, v platformě Thermomix ® recepty naleznete nepřeberné množství variací pro každou příležitost a kuchyni. Recepty se nabízí ve velmi praktické formě kolekcí. Kupte si své oblíbené recepty a přidejte je do své osobní pokladnice. Pomocí plánovače si můžete vytvořit jídelníček s předstihem na celé následující týdny. Než se vydáte do supermarketu, systém vám automaticky vygeneruje nákupní seznam. Pokud si do svého mobilního zařízení nainstalujete oficiální aplikaci Thermomix ®, budete mít své oblíbené recepty, týdenní plánovač a nákupní seznam po ruce kdekoli a kdykoli.

PĚTIHVĚZDIČKOVÝ SERVIS

Součástí dodávky každého Thermomixu ® je komplexní a špičkový zákaznický servis, který zahrnuje naprosto vše. Váš osobní poradce, jehož prostřednictvím kuchyňský přístroj zakoupíte, se vám bude věnovat i dávno poté, co se Thermomix ® stane nedílnou součástí vašeho domova. A na samém počátku vám předvede přístroj přímo v prostředí, do kterého přirozeně patří, tedy ve vaší kuchyni. Nabízíme také kurzy vaření, v rámci nichž si začátečníci mohou vyzkoušet některý z receptů vytvořených našimi specialisty pod odborným dohledem. Thermomix ® pořídíte za 29.395,-Kč. V ceně Thermomixu ® je Základní
kuchařka obsahující téměř 190 receptů a nepřeberné množství tipů a rad, Thermomix ® chip Základní kuchařka s digitálními recepty a osobní pozvánka do světa Thermomixu ®, do něhož můžete vstoupit prostřednictvím systému přímého prodeje.

Více informací naleznete na www.thermomix.cz.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vorwerk