ijournal.cz

VAPIANO: hravé občerstvení i pro děti

red Zdroj: www.vapiano.cz 5.12.2017 Gastronomie, Pro děti

Vapiano-Chodov-
Děti jedí očima. To vědí nejen všechny mámy, ale i restaurace VAPIANO, která nabízí nejmenším hostům speciální menu. Každé jídlo je tam hravé, už na první pohled lákavé a hlavně úplně „fresh“. Také stylový herní koutek je důvodem, proč se může ve VAPIANO příjemně občerstvit celá rodina.

Vapiano-Chodov
Máte doma malého pilota? Domácí těstoviny ve tvaru letadla mu budou chutnat jako žádné jiné. Nebo baví vaše děti spíš zvířátka? Jíst pizzu ve tvaru zajíčka, medvěda a ryby pro ně bude zážitek. Ve VAPIANO máte navíc vždy stoprocentní jistotu, že všechny ingredience jsou čerstvé a kvalitní, od lokálních dodavatelů. Každé jídlo vzniká před vašima očima a Vapianisté, kteří jej připravují, plní každé vaše přání. Milují kreativitu svých zákazníků a tak je pro ně i ten nejvybíravější malý host milou výzvou. Až se budete chtít v klidu najíst také vy sami, stačí děti poslat do Herničky a uvidíte, že o nich celou dobu nebudete vědět. Tenhle stylový koutek je na pohled i na dotek tak příjemný, že jediný problém nastane až ve chvíli, kdy budete chtít z restaurace odejít.

hravé občerstveníPasta Airplane Kids


Síť restaurací s italskou kuchyní VAPIANO se stala během několika let hitem po celém světě. Nabízí totiž to, po čem dnešní zákazník nejvíc touží – rychlé čerstvé jídlo, stylové prostředí a maximálně osobní přístup. V nabídce má domácí těstoviny a pizzu na mnoho způsobů, polívky, předkrmy i sladké tečky na závěr. Speciální kuchaři Vapianisté dokážou ve spolupráci s každým hostem vytvořit každé jídlo přesně podle jeho chutí a přání, ať jsou jakékoliv. Za pozornost stojí také místní bar s domácím ledovým čajem, pravou italskou kávou a dalšími nealkoholickými i alkoholickými drinky.

Vapiano_Chodov
Svěží není ve VAPIANO jen jídlo, ale i interiér. Ten tvoří sezení z masivního dřeva a spousta zeleně. Mimochodem, ty bylinky na stolech nejsou jen pro krásu, klidně je můžete použít pro dochucení svého jídla. A ještě jedna důležitá věc na závěr – celý čas se po restauraci pohybujete s chipovou kartou, kterou dostanete při vstupu. Takže nikdy nečekáte na účet, prostě se seberete, u pokladny báječné občerstvení zaplatíte a jdete. Na shledanou v obchodních centrech Chodov a Quadrio!

Vapiano

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.vapiano.cz