ijournal.cz

Vans i po 50 letech vytváří kolekce bot a oblečení vynikající kvalitou i nápadem

red Zdroj: Vans 26.2.2015 Móda, obuv, doplňky, Nezařazené, Životní styl
Dámská kolekce Vans S15 je jednou z těch, u které posouvají hranice fantazie a přináší kombinace vzorů a materiálů, ze kterých si vybere opravdu každý – od skaterek, které nedají dopustit na klasické modely až po módní nadšence, které upoutají třeba modely v stylovém koženém provedení.

Vans a
Klasické modely jako Slip-On, Authentic či Era jsou stálicemi, které Vans pravidelně obohacuje o sezónní kusy v různých barevných variacích. Toto jaro se nese v znamení proužků, puntíků či květin. Vans nezapomněl ani na ty, kteří mají rádi extravaganci v podobě metalických barev nebo pořád oblíbenějších patforem.Tuto sezónu Vans představuje nové barevné, vzorové i materiálové provedení klasických modelů. Svoje oblíbené boty tak můžete mít v novém “šatu” třeba díky kolekci OVERWASHED.

OVERWASHED COLLECTION
Nové, čerstvě vytažené z krabice, bez jediné skvrny – milovníci bot ocení, když nový přírůstek do botníku vidí v takové podobě. Mnozí ale mají radši, když je na jejich botách vidět našlapané kilometry na podrážce, látku sepranou po nespočetných čištění, když jsou jejich vlastním deníčkem. Vans se letos inspiroval právě vintage atmosférou těchto bot a udělal kompromis mezi novou botou a autentickým, opotřebovaným lookem.

Vans b

STYLE 36 SLIM
Vans Old Skool je klasickým modelem, jehož dekonstrukcí a postavení na nové, užší podrážce vznikl ženštější model 36 SLIM, který pořád zachovává typické rysy boty Old Skool. Svým střihem působí moderně a perfektně sedí ženské noze. Na jaro se Style 36 Slim představuje v stylových pastelových barvách.NOVÉ VZORY A BARVY
Jarní kolekce je plná nových vzorů a barev, mezi kterými vynikají třeba zvířecí motivy nebo elegantní kožené provedení.VAN DOREN
Kolekci Van Doren Vans uvádí každou sezonu jako poctu své mateřské firmě Van Doren Rubber Company, která stála při samotném zrodu značky. V kolekcích Van Doren designéři Vansu recyklují vintage designy a jinak tomu není ani u aktuální S15 – ta je exkurzem do 80. let a kultury, která překypovala sytě barevnými motivy a na čtyřech modelech reprezentuje, co bylo autentické právě pro tuto dobu.


DĚTSKÁ KOLEKCE
GLOW PACK
Funkčnost v móde neobchází ani boty, fundament našich každodenních uniforem. Vans nezapomíná ani na děti, kterým do kolekce zapracovává printy zářící ve tmě. Vtipné i klasické Vans vzory tak nejenže vyniknou i ve tmě, ale stanou se i bezpečnostním prvkem

OBLEČENÍ  - Vans není jen značkou bot. 
Kolekce oblečení a doplňků S15 je inspirována uměním, hudbou, cestováním a samozřejmě módou. Vytváří nezávislý, kreativní styl, který potdrhuje životní styl nespoutaných žen, které Vans obléká. Oblečení je inspirované 90. létami, které dotváří kombinaci městského stylu s nomádskou ležérností. Bohaté využití grafických potisků a kombinování materiálů zaručí jedinečnost, zatím co respektování siluety zachovává ženský look.Vans reprezentuje životní styl kultur specifických i stylem oblékání, které značka řadu let následuje a žije s nimi. I tuto sezonu tak vytvořil Vans pro muže  kolekci serfařského a skate oblečení, mezi kterými vyniká třeba inspirace army, jemné potisky a vintage potlače triček.

Vans
Samozřejmostí je také řada doplňků od čepic a batohů až po ponožky, které dotvářejí dokonale nedokonalý a uvolněný styl, který je pro Vans charakteristický.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vans