ijournal.cz

Vánoční pohádka Méďovy Vánoce zpříjemní svátky

red Zdroj: Forum Film 28.12.2023 Film

Většina medvědů ulehá během prosince k zimnímu spánku a nemluví. Jen plyšový Méďa v malém norském městečku si žije po svém. Mluví a nespí. Tento Méďa totiž zpříjemní dětem i dospělým vánoční svátky. Ke konci roku bude mít premiéru rodinná pohádka s názvem Méďovy Vánoce. Jak je důležitá rodina a přátelství se spolu s Méďou dozvíte v kinech od 28. prosince.

 Teddybjrnens Jul


Sněhové vločky, vůně Vánoc a třpytivá světýlka zaplaví vánoční městečko, kam se vypraví malá Mariann, aby tam objevila neuvěřitelné tajemství: plyšový medvídek na poličce stánku právě pohnul hlavou! Mariann hned padl do oka, a tak si pod stromeček nepřeje nic jiného, než toto živé plyšové zvířátko. Méďa má však jiné plány, sní totiž o bohatém majiteli, který ho bude rozmazlovat. Když však Méďu odvedou do staré dřevárny, jeho nový nejlepší přítel, ježek Žužu, mu pomůže uvědomit si, na čem v životě opravdu záleží.

Teddybjrnens Jul

V českém znění Pavel Dytrt, René Slováčková, Marek Holý, Jitka Jirsová, Zuzana Mixová, Martin Zahálka, Olivie Coco Rafajová, Tomáš Juřička, Eva Manzelová a další.

 

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=dJSEhRD9Bng&t=11s

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Forum Film