ijournal.cz

Silvestr na Nově znamená Noc plnou hvězd!

red Zdroj: TV Nova 28.12.2023 TV
Diváci Novy se již mohou těšit na silvestrovskou show Noc plná hvězd. Kromě Sokola s Hámou se v ní blýsknou Jiřina Bohdalová, Leoš Mareš, Monika Absolonová, Karel Šíp a další.


Poslední den v roce znamená pohodu, zábavu, společnost přátel a blízkých a velkolepou oslavu. Nebo také pěkné drama! To poslední den v roce zažije populární moderátorská dvojice Ondřej Sokol – Aleš Háma. Měli se zhostit uvádění hlavního silvestrovského programu na Nově, jenže uvízli ve výtahu a bohužel to vypadá, že vyprostit je se jen tak nepodaří. 

Silvestr

Úřadující bronzová Slavice Monika Absolonová se před Silvestrem překvapivě přiznala: „Když ve Fóru Karlín zaznělo moje jméno a já si měla jít pro bronzového Slavíka, ještě na schodech, které vedou na pódium, jsem si myslela, že si ze mě Ondra s Alešem vystřelili. Cenu mi předával Sagvan Tofi, což je taky známý vtipálek a já se vzhledem k tomu, že Slavíky opravdu nejsem zvyklá vyhrávat, připravovala na to, že to celé je jeden velký fór, který předchází serióznímu předávání. Těm třem by něco takového bylo ostatně podobné! To ale samozřejmě myslím s veškerou láskou.“


Během Noci plné hvězd, hlavní silvestrovské show na Nově, bude Monika mít jedinečnou šanci to Alešovi s Ondřejem vrátit! Když ti dva uvízli ve výtahu a vypadá to, že tak nestihnou moderovat zábavný program na Nově. Naštěstí na chodbě uslyší zpívat právě Moniku, která se v televizi zdržela poté, co se jako VIP host zúčastnila silvestrovského vydání soutěže Na lovu. Bohužel Aleš celou záchranářskou akci svou prořízlou pusou dost zkomplikuje… Co je schopen Monice říct? A jak se populární zpěvačka zachová? To se diváci dozvědí již 31. prosince večer na Nově! 

Silvestr

 

„Doufáme, že Nocí plnou hvězd divákům vynahradíme bujaré oslavy konce roku, které se na většině míst letos asi konat nebudou. A já nám všem přeju, ať je rok 2024 lepší než ten letošní,“ dodává Monika Absolonová. 


A co na to režisér Kohoutek a producent Slepička, kteří mají celou show na starosti? Jsou v pěkném průšvihu! Vždyť do jejího začátku zbývá už jen pár chvil! Hon na náhradní moderátory začíná.


„Přinést poslední večer v roce něco svěžího, neotřelého a zábavného je pro celý tvůrčí tým každoročně velkou výzvou. Divák už leccos viděl, jeho nároky se každým rokem zvyšují, nabídka televizní zábavy bývá každý rok poměrně široká a my jsme se i letos snažili, aby mu to nejlepší přinesla právě Nova,“ říká Simona Matásková, kreativní producentka silvestrovské show Noc plná hvězd. A pokračuje: „Nejen že se v letošním silvestrovském programu představí kromě Ondřeje s Alešem další populární osobnosti jako třeba Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Václav Kopta či sourozenci Gondíkovi, které jsou s Novou přirozeně spjaty, tentokrát to budou i jiná esa současné české zábavy. Za všechny bych jmenovala Karla Šípa a Libora Boučka. Obrovskou radost mám, že na účast rovněž kývla legendární Jiřina Bohdalová, bez níž silvestr není silvestrem.“ 


Výše zmíněné i mnoho dalších hvězd doplní výběr největších hitů ze všech řad show Tvoje tvář má známý hlas. 


Tvoje tvář má známý hlas: Noc plná hvězd startuje na Nově 31. prosince ve 22 hodin, hned po Silvestrovských televizních novinách a speciální díl oblíbené vědomostní soutěže Na lovu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova