Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 18.Červenec 2018
ijournal.cz

Vybírejte z vánoční kolekce v F&F Home

red Zdroj: F&F Home 7.11.2015 Hi-tech a bydlení
Svátky klidu a rodinné pohody strávené v hřejivém teple domova se opět blíží. A s nimi i období, které přímo vyzývá k nové dekoraci. Tento rok bude díky vánoční kolekci F&F Home vybírání svátečních doplňků velmi jednoduché. Jak to? Všechny jsou totiž neodolatelné.

červená kouzlo vánocset nádobí
Oslnivé zlato


Luxus a elegance – dvě přídavná jména, která by měla patřit ke každému svátečnímu období. Nová vánoční kolekce, jejímž hlavním spojovacím motivem jsou delikátní tvary a třpytivé odlesky, je dokonalým zosobněním této vize. Sklenky na víno i sekt dekorují zlaté motivy paprsků, které se rozzáří ve svitu svíček. Sofistikovanou slavnostní tabuli doplní čistý moderní design bíle glazovaných mís a talířů s jemnou zlatou linkou.

zlatásvíčkasvíčka

Švédské vánoce

Svátky jsou obdobím štěstí a zábavy. Vpusťte oba vítané hosty do svého domova díky kolekci, jež sepřehoz inspirovala profesionály v dekoru – Švédy. Vonné svíčky, stejně jako propracované vánoční motivy sobů a srdcí na polštářích, ihned vytvoří atmosféru rodinného klidu a štěstí. Zachumlejte se během mrazivých zimních večerů do hřejivých plédů a užijte si domácí pohodlí v té nejkrásnější podobě.

svíčka svícen svíčky
dveřní zarážka

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: F&F Home