Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 19.Červenec 2018
ijournal.cz

Nový tip na ekzém a kožní alergie. Nová možnost výhry!

red Zdroj: CutisHelp 8.11.2015 Soutěže

Stále více lidí se potýká s atopickým ekzémem, lupénkou a kožními potravinovými alergiemi či podrážděním kůže sluncem, solárkemNevzhledná, nepříjemná a hlavně silně svědící vyrážka dokáže narušit nejen osobní, ale i společenský život. Např. jarní měsíce jsou pro atopiky kritickým obdobím.

Cannabiox E aktivní emoliens 200 ml (2)Cannabiox E aktivní krém 50 mlJedinečnými pomocníky jsou přípravky Cannabiox E s unikátní protizánětlivou složkou BOCANOL, nově vyvinutým para-natursteroidem, který jako první využívá aktivní látky z povolených odrůd konopí.

Cannabiox E aktivní krém a emoliens od české značky CutisHelp velmi účinně zklidní kůži při akutních projevech a ochrání ji před vznikem nové vyrážky. Nemají žádné vedlejší působení na organismus, proto je jejich použití možné i u dětí, těhotných a kojících žen. Zakoupíte je volně v lékárnách.

Podle provedených klinických studií jsou tyto výrobky převratnou novinkou v péči o pokožku při atopickém ekzému a kožní alergii.

Soutěžní otázka:

CutisHelp Cannabiox-E AKTIVNÍ KRÉM nanášejte na pokožku podle vlastní potřeby:

UNI-LOGO
a) nejčastěji na noc

b) nejlépe 2-3 krát denně

c) maximálně jednou týdně

Pošlete správnou odpověď do 18. listopadu 2015 půlnoci. Do předmětu uveďte – Soutěž (Cannabiox). Nápovědu hledejte na: http://www.cannabiox.cz/ 


Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp