ijournal.cz

Valentýnský domov se svůdnou vůní malin

red Zdroj: Frosch 3.2.2020 Hi-tech a bydlení

Pro láskyplnou atmosféru u vás doma sáhněte po malinové řadě čisticích a  pečujících výrobků značky Frosch

——————————————————————————————————–

Jaká je letošní valentýnská vůně? Malinová. Probuďte své smysly svůdnou vůní malin a objevte jejich přírodní afrodiziakální účinky během svátku zamilovaných. Dopřejte si povzbuzující sprchu s novým sprchovým gelem Frosch Senses Malinový květ a překvapte své milované objetím, které promění chladné zimní dny v letní prosluněný výlet zakončený sklenicí osvěžující malinové limonády. Svůj domov provoňte s pomocí malinových čisticích prostředků Frosch a přesvědčte se, že čistota nemusí být cítit po chloru ani po dezinfekci a navíc nemusí zatěžovat přírodu. Nový sprchový gel Frosch Senses Malinový květ je šetrným složením s přidaným panthenolem vhodný i pro citlivou pokožku, kterou hydratuje a vyživuje. Složení je pH 5,5 neutrální, neobsahuje parabeny, barviva, mikroplasty ani další látky z ropy.

produkty Frosch

„V loňském roce jsme uvedli na trh novou řadu sprchových gelů Frosch Senses ve variantách Aloe vera, Květ pomeranče a Granátové jablko, které si získaly velkou oblibu. Zákazníci oceňují nejen příjemný pocit při sprchování a po něm, ale i ekologický aspekt produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí v celém svém životním cyklu,“ sdělila Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributorka značky Frosch pro český a slovenský trh. Doporučená cena sprchových gelů: 79,90 Kč.


Domov provoněný láskou

Čistý a uklizený byt přeje příjemným chvilkám stráveným ve dvou. Někdy však nepříjemný pach chemie, která je v běžných čističích obsažena, přemění láskyplný domov v nemocniční pavilon. Při dalším úklidu vsaďte na malinovou řadu čisticích prostředků značky Frosch, které provoní vaši domácnost svůdnou malinou a vykouzlí atmosféru plnou lásky. Všechny výrobky jsou veganské a nebyly testovány na zvířatech.

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem →

S praktickým rozprašovačem zbaví vaši koupelnu usazeného vodního kamene a  dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa. Doporučená cena: 94,90 Kč.
Frosch Univerzální čistič Malina


← Frosch Univerzální čistič Malina

Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně, v kuchyni nebo na keramických podlahách. Doporučená cena: 69,90 Kč.

 Frosch WC gel


Frosch WC gel a WC blok Malina →WC blok Malina

O čistotu toalety se postará WC gel, který důkladně odstraňuje nečistotu, vodní i močový kámen. WC blok Malina zabraňuje vzniku vodního kamene a udržuje toaletu čistou díky pěně, která vzniká při každém spláchnutí. Doporučená cena: WC gel: 75,90 a WC blok: 74,90 Kč. 


Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina
← Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina

Prostředek s pH neutrálním složením je šetrný k vašim rukám. Díky koncentrované receptuře odstraňuje i silnou mastnotu a nečistoty. Zanechává čisté a lesklé nádobí s příjemnou vůní. Doporučená cena: 64,90 Kč.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Frosch