ijournal.cz

Oslavujte dokonalé nedokonalosti své lásky nejen v Den sv. Valentýna

red Zdroj: Pandora 3.2.2020 Móda, obuv, doplňky
Pandora
Ať chcete v začátku zapůsobit párem klasických náušnic
ve tvaru srdíček nebo ji zcela ohromit růžemi a prsteny, vyberte takové šperky, které učiní letošní den sv. Valentýna nezapomenutelným. Srdíčka, kubická zirkonie a lesknoucí se kovy vytváří romantickou kombinaci a ničím tak dokonale nevyjádříte své city jako šperkem.

prsteny PandoraRomantické dárky nemusejí být nudné. „Srdce jsou nepostradatelnou součástí DNA společnosti Pandora a vizuálnímprvkem, který vždy s radostí využíváme,“ podotýkají  viceprezidenti a kreativní ředitelé, Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli. Nové designy srdíček, načrtnuté jen tak od ruky, naznačují, že láska má mnoho podob a není vždy bezchybná, a jsou tudíž dokonale nedokonalé. Omračte ji a darujte jí k letošnímu Valentýnu přívěsek, vkusný šperk, který tolik vypovídá o tom, co cítíte, a je stejně romantický, jak vypadá.

Navoďte atmosféru pravé romantiky klasickými srdíčky a zažehněte třpytem společnou budoucnost připínatelnými přívěsky na náramky Pandora Reextions. Mají tvar romantických srdíček buď v moderním stříbře Ag925/1000, nebo v narůžovělém kovu Pandora Rose, jedna strana je leštěná a druhá osázená kameny nebo je na ní vyraženo logo. Kdykoli na ně pohlédne, bude na vás myslet. Volte pro vás – i pro ni – to pravé, od každodenních výrazných designů až po styly pro denní i večerní zkrášlení.

UKAŽTE JÍ, ŽE JI DOBŘE ZNÁTE !

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora