ijournal.cz

Valentýn na poslední chvíli? Potěší láskyplná srdíčka i bezlepkové dobroty

red Zdroj: Biopekárna Zemanka 12.2.2021 Gastronomie
Romantice omezení zavedená kvůli pandemii koronaviru zrovna nepřejí, to ale neznamená, že bychom na ni měli úplně rezignovat. Pokud potřebujete i vy napumpovat do žil novou dávku energie nejen ve vztahu, svátek svatého Valentýna vám letos může přijít vhod. Zda neděli strávíte u domácího kina, procházkou ve sněhu, či péčí sama o sebe, pořádně si u toho zamlsejte. Bez výčitek to navíc jde s pochoutkami od Biopekárny Zemanka, kde také o srdíčka není nouze.

biopekarna zemanka 01biopekarna zemanka
Ani letos se o svátek zamilovaných nemusíte ochudit. Příjemný večer si můžete užít i doma, kdy své nejbližší potěšíte sladkou maličkostí. A rozhodně není nutné přípravou trávit hodiny ve vaší kuchyni! Biopekárna Zemanka má totiž v nabídce kolekci skvělých sušenek, které vám v této situaci vytrhnou trn z paty. Tvar srdíček je v Zemance oblíbený, proto můžete vybírat hned z několika příchutí. Ty se pyšní samozřejmě nejen tematickým tvarem, ale i skvělým složením. Pro mlsné medové jazýčky jsou tady Medové bio perníčky, které neobsahují mléko, a medem slazená je také limitovaná edice Valentýnská srdíčka, která jsou vhodná i pro bezlepkáře. Svůj příděl lásky tak dostanou i ti, kteří mají stravovací omezení.

biopekarna zemankabiopekarna zemankaUžít si srdíčka od Zemanky můžete samozřejmě nejen v páru, ale i pokud jste zrovna single. Sebeláska má i ve svátek zamilovaných rozhodně zelenou. Pokud máte chuť ponořit se do sladkého opojení, zkuste Bezlepkové pohankovo-datlové bio sušenky nebo Medová bio srdíčka s máslem, na kterých si bez obav pochutnáte i se svými dětmi.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Biopekárna Zemanka