Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Červenec 2018
ijournal.cz

V prodlouženém víkendu provoní Žluté lázně zabijačka – hosty čeká i řeznická show

red Zdroj: Žluté lázně 23.9.2015 Aktuality a pozvánky

Tradiční česká zabijačka přitáhne do Žlutých lázní ctitele masitých pokrmů. Ti se v sobotu 26. září mohou těšit na pravé vepřové hody. O zábavu hostů se navíc postará řeznická show a hospodská muzika. Program začne v 9 hodin.

zabíjačkové hodyOd 9 do 15 hodin mohou vidět návštěvníci areálu řeznickou show. „Všichni, kdo mají rádi maso, mi určitě dají za pravdu, že sledovat řezníka, jak rychle a profesionálně plní jitrnice, porcuje maso a připravuje pokrmy pro další úpravy, je inspirativní pohled. Každého jistě rád zasvětí, jak nejlépe zabíjačkové pochoutky připravovat,“ říká Libor Votruba, předseda představenstva společnosti Taiko, která je provozovatelem areálu Žluté lázně.

Prodejní stánky v areálu nabídnou klasické zabijačkové speciality. Chybět nebudou jitrnice, jelita, tlačenka, ovar, sulc či klasická polévka prdelačka a jako sladká tečka domácí buchty s mákem, tvarohem a povidly. K dobré náladě zahraje živě typická lidová muzika – staropražské písně a kuplety uslyší návštěvníci v podání kapely Třehusk od 9 do 15 hodin. Zapít bude možné všechny dobroty nefiltrovaným plzeňským speciálem, černým kozlem či slivovicí.

Zabijačka se volně propojí s probíhajícími farmářskými trhy, které se budou již tradičně konat v horní části Žlutých lázních v pátek od 14 do 20 hodin a v sobotu od 8 do 16 hodin.

Více najdou zájemci na www.trhyzlutelazne.cz.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Žluté lázně