Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Červenec 2018
ijournal.cz

Freshlabels představuje novou kolekci hodinek KOMONO

red Zdroj: Freshlabels 23.9.2015 Móda, obuv, doplňky

Estelle-Monte-Carlo---Pony_LOW_QUALITY

Belgická značka Komono tvoří kulturu hodinek akcentem na současný design a dostupnou cenu. V aktuální kolekci nechybí nové barvy a vzory na modelech, které se i u nás už staly oblíbenými. 
Winston, univerzální klasika, ožívá v nových vzorech z kolekce Print. Nové potisky dostal i model Wizard – polka dots, zvířecí a tropické vzory nebo třeba batika mu náramně sluší. V rodině Komono nemůžou chybět nové varianty modelu Estelle ani další ryze dámská záležitost – Moneypenny – hodinky, které dělají čas nadčasovým.

Winston Monte Carlo

Kolekce Monte Carlo vnáší do modelu Winston nádech luxusu a extravagance zároveň. Lesklé nebo matné pouzdro WinstonRoyale-Zirconium_LOW_QUALITYdoplňují pásky v provedení Green Lizard, Brown Lizard a Brown Pony, které díky výrazným barvám přepisují definici elegantních hodinek.

Winston Regal

Novinkou jsou i čtyři nové barvy modelu Winston Regal. Všechny mají kožený pásek a odlišují se ciferníkem, barvou a provedením pouzdra, které má Winston Regal v matné a lesklé variantě.

Luxusní variantou populárního modelu Winston je celokovový Winston Royale, který je dostupný ve stříbrné, zlaté a měděné barvě.


Moneypenny---Gold-Peach_LOW_QUALITYEstelle

Dámská klasika od Komono, model Estelle, je v edici Monte Carlo ještě elegantnější díky luxusním kombinacím barev a materiálů. Základními pilíři jsou bílá, černá a zlatá různě zkombinované do pěti variant.

Modely Moneypenny a Estelle jsou skvělou ozdobou dámské ruky. Zatímco Estelle je model s výrazně ženskými křivkami, Moneypenny se One-Black-pack_LOW_QUALITYsvými zaoblenými hranami ocení spíš minimalistky.

The One

Jedna velikost, jeden tvar, jedna ručička. A jedna nová barva! K originální celočerné verzi minimalistických The One přibyla nová varianta modelu s mahagonovým páskem, stříbrným ciferníkem a pouzdrem v barvě růžového zlata.

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Freshlabels