ijournal.cz

Užijte si spoustu zábavy na Bobové dráze v Praze díky výhře v naší nové soutěži

red Zdroj: www.bobovadraha.cz 20.4.2017 Soutěže
Bobová dráha

Bobová dráha

Na jediné bobové dráze v Praze na Proseku zažijete spoustu zábavy a adrenalin s rodinou, přáteli nebo obchodními partnery. Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit “vyhlídkovým” tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Pokud ze samé euforie páku pustíte, vozík se automaticky zpomalí.

Nebojte se navštívit dráhu i s malými dětmi! Děti mohou jezdit samy již od osmi let díky automatické brzdě.  A protože vozíky jsou pro 2 osoby tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy. Od 14.4.2017 můžete zde navíc ve všední dny trávit volný čas od 10:00 do 22:00.

Trať je dlouhá 800 metrů a na cestu nahoru  je vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před restauraci, kde se můžete posilnit nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici. Atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení.

Od dubna je opět otevřen v rámci areálu lanový park, kde si přijde na své opravdu každý. Pro děti od 3 let je připravena varianta s nízkými překážkami. Vše samozřejmě s horolezeckým úvazkem a pod dohledem vyškolených instruktorů. Děti mohou vyzkoušet i nejbezpečnější trampolínu na světě SPRINGFREE, která je v ceně dětského vstupného. V provozu je pouze v hlavní sezóně (do září) o víkendech a svátcích. Doporučuje se pohodlné sportovní oblečení a obuv.

Aktuální informace o dráze naleznete na www.bobovadraha.cz.

Aktuální informace o dráze naleznete na www.bobovadraha.cz.


Zajistěte si jednoduše také KLUBOVOU KARTU, díky níž můžete pak využívat různé slevy na bobové dráze i v restauraci.

Po vyplnění přihlašovacího formuláře bude na Váš e-mail automaticky zasláno potvrzení s dalšími instrukcemi. Členství v klubu je zcela zdarma!! Vaše karta bude nejpozději do pěti pracovních dnů připravena k vyzvednutí v restauraci na Bobové dráze. Od té chvíle jste oprávněni, při předložení Klubové karty, čerpat slevy. Aktuální nabídku členských výhod můžete sledovat přímo na stránkách klubu. Jako odměnu za registraci do klubu dostanete jízdu a nápoj zdarma. Odměna pro vás bude připravena společně s klubovou kartou.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte 2 vstupenky na adrenalinovou jízdu na Bobové dráze v Praze. Odpověď pošlete nejpozději do 29. dubna 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – bobovka. Nezapomeňte rovněž uvést svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Soutěžní otázka: Jak dlouhá je trať Bobové dráhy v Praze na Proseku?

a) 500 metrů

b) 800 metrů

c) 1000 metrů

Informace a nápovědu naleznete na www.bobovadraha.cz


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.bobovadraha.cz