ijournal.cz

Užijte si měsíc lásky se Starbucks a soutěžte nyní o poukazy na nápoj

red Zdroj: Starbucks 6.5.2018 Soutěže

Jaro je v plném proudu! Oslavte začátek měsíce zamilovaných piknikem a popíjením osvěžující ledové kávy se svými blízkými.

květen

Využít krásné jarní počasí k posezení pod širým nebem se přímo nabízí. Pozvěte svou drahou polovičku na příjemný piknik, připravte drobné občerstvení a užijte si spolu hřejivé sluneční paprsky. Občerstvení doplňte třeba osvěžujícím kávovým nápojem. Připravte si v pohodlí domova kávu z kapslí Starbucks nebo nejlepších zrnek arabiky – ideální volbou na přípravu ledové kávy je směs Kenya, charakteristická výraznou chutí s tóny citrusů. Kávu nechte pár hodin v chladničce a následně do ní přilijte džus z pomerančů nebo grapefruitů, ještě lepší bude čerstvá citrusová šťáva a plátky ovoce. Tento lahodný kávový nápoj překvapí svou svěží chutí a probere vás dávkou kofeinu – možná i ke zmiňovanému prvomájovému polibku. Pro zdůraznění jarní atmosféry si kávu můžete přinést v jednom z veselých tumblerů. Užijte si měsíc lásky se Starbucks.

Starbucks
Vyhrajte poukaz na nápoj do kaváren Starbucks, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka: Pro ledovou kávu je nejideálnější použít směs

a) Kenya
b) Kolombia
c) Sumatra

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 16. května 2018 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu prosím uveďte Soutěž – káva. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání výhry. Nápovědu naleznete v článku.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks