ijournal.cz

Uvažujete o pořízení bazénu na zahradu? Zkuste něco lepšího, zkuste SWIM SPA!

red Zdroj: www.usspa.cz 27.2.2016 Hi-tech a bydlení

Co swim spa nabízí oproti klasickým bazénům:

Teplou vodu

Plavecká sezóna s termálním bazénem swim spa nikdy nekončí, v létě vás osvěží, v zimě příjemně prohřeje.

USSPA 4

Bezstarostné používání

Žádné zazimování, obtěžující čištění a neustálá starost o bazén. Swim spa je uzavřená samostatná jednotka dokonale izolovaná díky termokrytu a řízená automaticky tak, že je kdykoli připravená k dalšímu použití.

Nízké náklady na provoz

Díky chytrým technologiím je provoz swim spa vyladěn k dokonalosti tak, aby byl maximálně energeticky efektivní.

Bezpečné vyžití pro celou rodinu

Děti vydrží ve vodě hodiny a hodiny, ale ve studené vodě rychle prochladnou. Ve swim spa můžete být všichni v klidu a užívat si jak chcete dlouho. Teplá voda a malá hloubka dětem usnadní seznamování s vodou a poskytne první plavecké zkušenosti v bezpečném prostředí. Nepoužívaná swim spa je zakryta termokrytem, který navíc brání pádu dětí do vody při běhání po zahradě.

USSPA 1

Kdykoli dostupné kondiční plavání

Ať je venku pod nulou nebo sálá horko, ve swim spa můžete díky protiproudu na relativně malém prostoru pracovat na své kondici. Plavat můžete proti dvěma, čtyřem nebo šesti tryskám, které jsou navíc i směrově nastavitelné.

Termokryt

Představuje součást výbavy swim spa a zároveň jednu z jejích klíčových předností oproti klasickým bazénům. Termokryt u swim spa dokonale izoluje, a tím snižuje spotřebu energií, chrání vodu před vnějšími nečistotami, ale i před pádem do vody a utonutím malých dětí. Navíc zadržuje vlhkost, takže
i při instalaci uvnitř domu nemusíte investovat do náročné vzduchotechniky. Termokryt může být navíc
s integrovaným mechanickým zvedacím mechanismem či automatický, který má v nabídce jako jediný na světě český výrobce USSPA, jde o vlastní patentované řešení.

USSPA 2

Chytré technologie

Intuitivní ovládání pomocí mobilní či webové aplikace na dálku a inteligentní řízení, které analyzuje
a vyhodnocuje chod swim spa, sleduje životnost komponent, ale třeba i automaticky upravuje filtraci
a ozonizaci v závislosti na intenzitě používání.

Technologické inovace
do svého sortimentu swim spa letos přináší český výrobce USSPA. Nejen ve vířivkách, ale už i v termálním bazénu si můžete užívat chytré technologie zobrazování, řízení a ovládání. Jednu z hlavních technologických novinek představuje iNvision® display, který zcela mění dosavadní koncept displeje ve swim spa. Již neslouží jen pro nastavování chodu, ale nově i jako přehledný informační panel pro uživatele během koupele. U jeho vývoje, stejně jako u vzniku ostatních technologií, stál Ing. Jan Kadlec, výkonný ředitel společnosti USSPA.


USSPA 5

„Nový displej jsme navrhli tak, aby jasně zobrazoval podstatné informace pro uživatele bazénu během koupele. Mimo ty běžné (například teplota vody, čas, indikace chodu topení a filtrace) jsme jako první v oboru přinesli možnost zobrazení venkovní teploty, což má své specifické kouzlo především u venkovních instalací v zimních měsících (sledovat, že venku je mínus 15 °C, když voda má 38 °C rozhodně podpoří euforii z koupele)“ říká. Díky výjimečnému konceptu samostatného displeje umístěného přímo uvnitř bazénu mají uživatelé důležité údaje přímo na očích. „Výše zmíněný displej je mimo jiné koncipován na dostatečnou čitelnost i pro uživatele, kteří jinak potřebují dioptrické brýle. Ty se pobytu v teplé vodě samozřejmě rychle orosí a tudíž se do bazénu nenosí,“ dodává Jan Kadlec o vývoji technologií USSPA promyšleném do posledního praktického detailu.

Termální bazény USSPA také jako první přináší funkci „minutka“. Jedná se o jednoduché grafické znázornění doby pobytu ve swim spa.

USSPA 3

Chytré termální bazény USSPA svým uživatelům nově nabízejí i intuitivní a praktické ovládání pomocí mobilní aplikace USSPA SmartApp nebo webové aplikace a jsou připraveny k integraci do řízení domu.

Bazény letos USSPA vybavila inteligentními automatickými režimy, které je umí samy diagnostikovat, řídit, sledovat a vyhodnocovat a také automatickým systémem upravujícím chod filtrace a ozonizace v závislosti na intenzitě používání daného modelu.

USSPA 6

„Naším cílem bylo vyvinout praktické zázemí pro rodinnou relaxaci, které má oproti klasickým bazénům mnoho výhod. Naše zákazníky nechceme obtěžovat vyumělkovanými řešeními, která ve výsledku přidávají starosti. Zúročili jsme naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, vývojem, ale i s užíváním v místních klimatických podmínkách a nabízíme tak promyšlené řešení, které je přizpůsobené našemu trhu, intuitivní na ovládání, automatizované a jednoduše servisovatelné,“ říká Ing. Jan Kadlec, výkonný ředitel společnosti USSPA.

Více na www.usspa.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.usspa.cz