ijournal.cz

Harley-Davidson rozdá na veletrhu Motocykl vstupenky na Prague Harley Days

red Zdroj: Harley Davidson 27.2.2016 Auto-moto

VELETRH MOTOCYKL 2016: H-D village – Jumpstart pro nejezdce – vstupenky na Prague Harley Days zdarma

Harley-Davidson se začátkem března představí hned na dvou motocyklových veletrzích. Expozice značky se všichni příznivci dočkají jak na Motosalonu, který se uskuteční letos 3. – 6. března v Brně, tak i na Motocyklu, jenž proběhne ve stejném termínu na Výstavišti v pražských Holešovicích. Značka zde vytvoří přímo H-D village složenou ze stanu Prague Harley Days, ale i H.O.G. Chapteru Praha a nejstaršího klubu Harley-Davidson Club Praha. Expozice bude patřit především letošnímu ročníku Prague Harley Days, na který dokonce pořadatelé rozdají vstupenky zdarma. A na své si přijdou i nejezdci, kteří si budou moci prostřednictvím simulátoru vyzkoušet skutečnou sílu strojů Harley-Davidson.

PHD_1 

Unikátní příležitost získat zdarma vstupenky na letošní třetí ročník Prague Harley Days mají od 3. do 6. března všichni návštěvníci veletrhu Motocykl 2016. Stačí k tomu jediné: Zavítat do expozice Harley-Davidson a prostřednictvím krátkého videa ostatní pozvat na Prague Harley Days a zároveň jim sdělit, proč by si tuto jedinečnou akci neměli nechat ujít.

PHD_Daniela_Šinkorová_na_H-D„Na letošním Motocyklu chceme rozdávat vstupenky a není nic jednoduššího, než ostatní pozvat a říct jim, proč by na Prague Harley Days 2016 neměli chybět. Jezdci i nejezdci, mladí i starší, děti, ženy, moto nadšenci – pro ty všechny je tento event přímo stvořený, tak proč by právě oni neměli ostatní pozvat a vyjádřit svůj názor,“ říká Michal Šesták z Harley-Davidson Praha.

Harley-Davidson zároveň letos boří mýty o značce a zpřístupňuje motorkářský styl široké veřejnosti. Skvěle k tomu poslouží například i speciální JumpStart simulátor, jehož prostřednictvím si mohou vychutnat požitek z jízdy a okusit reálné vibrace motoru těchto strojů i ti, kteří ještě řidičské oprávnění na motocykl nevlastní.

Typický a nezaměnitelný zvuk a síla motoru je tou pravou vstupenkou do H-D světa – světa, který spojuje, boří bariéry mezi lidmi a denně dokazuje, že na strojích Harley-Davidson není člověk nikdy sám!

Více naleznete na: www.harley-davidson-praha.cz

Harley-Davidson Praha

Harley-Davidson Praha je jedno z oficiálních dealerství značky v ČR a zároveň nejstarší dealerství u nás. Svým zákazníkům nabízí prodej motocyklů, jejich kompletní servis a customizace dle vlastních požadavků. Zároveň je také prodejcem oblečení MotorClothes a patří k němu i nově otevřený downtown shop v Havelské ulici v Praze. H-D Praha je také spolupořadatelem eventu Prague Harley Days, jehož cílem je přiblížit motorkářský styl širší veřejnosti. 

PHD_2016 

Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson Praha na
http://www.harley-davidson-praha.cz

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Harley Davidson