ijournal.cz

Ušetřete spoustu času a námahy s aku stěrkou Kärcher WV 2 Premium

red Zdroj: Kärcher Česká republika 22.2.2018 Hi-tech a bydlení

Špinavá okna, zrcadla či skleněná dvířka od sprchového koutu. Zaprášené skleněné vitríny, deska stolu, skleněné police. S tím vším si poradí aku stěrka Kärcher WV 2 Premium. S její pomocí umyjete okna až třikrát rychleji, než jak jste byli doposud zvyklí. Definitivně tak můžete skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Díky funkci elektrického odsávání ušetříte spoustu času a námahy a už nikdy se nebudete muset obtěžovat s nepříjemným utíráním odkapávající vody a dodatečným leštěním mytých ploch.

Karcher_Akusterka_WV_2_Premium_Ruzova_stuzka_cena_1990_Kc_1

Předností aku stěrky je i její široké spektrum využití. S okenním vysavačem, jak ji lze také nazvat, hravě vyčistíte nejen okna, ale i všechny hladké povrchy jako jsou dlaždice, zrcadla, obkladačky, skleněné stoly nebo sprchové kabiny. Díky dodatečné úzké sací hubici dosáhnete bez námahy i na menší nebo těžko dostupná místa, například špaletová okna.

Karcher_Akusterka_WV_2_Premium_Ruzova_stuzka_cena_1990_KcTato limitovaná edice nabízí pracovní dobu baterie 35 minut, tedy o 40 % delší než u běžného čističe oken Kärcher WV 2 Premium. Na jedno nabití tak zvládne umýt až 105 m2, což odpovídá zhruba 35 oknům běžných rozměrů. Stav baterie můžete kontrolovat pomocí LED kontrolky, která vás informuje o tom, kdy je čistič oken nutno nabít. Potěší vás i jeho nízká hlučnost a hmotnost pouhých 0,6 kg.

Nákupem této růžové aku stěrky navíc podpoříte dobrou věc. Za každou „růžovou“ prodanou aku stěrku WV 2 Premium věnuje Kärcher Česká republika 50 Kč na boj proti rakovině prsu. Limitovaná edice bude na trhu od dubna tohoto roku.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kärcher Česká republika