ijournal.cz

S novinkou Perwoll Care & Refresh zůstaňte svěží po celý den

red Zdroj: Henkel 23.2.2018 Hi-tech a bydlení

Svět módy se neustále mění. Oblečení z umělých tkanin je v dnešní době samozřejmostí každého šatníku – ve skutečnosti je 78 %[1] moderního oblečení vyrobeno ze syntetických a smíšených látek. A ačkoli je toto oblečení pohodlné a stylové, umělá vlákna v sobě často zadržují nepříjemné pachy. Proto společnost Henkel přichází s novinkou, která tento problém vyřeší. Nová varianta Perwoll Care & Refresh s Deo technologií spolehlivě neutralizuje pachy a zajišťuje pocit svěžesti během nošení až na 24 hodin.

Perwoll Care & Refresh 1L 16WLNový Perwoll Care & Refreshpřichází na trh s jedinečnou Deo technologií, která funguje na principu deodorantu. Díky ní speciální prací prostředek odstraňuje nepříjemný pach a postupně uvolňuje parfémované složky během nošení. Takto si můžete užívat bezstarostných dnů a nosit oblečení, které máte rádi, aniž byste se museli starat o nepříjemné pachy.

Nová receptura také nabízí perfektní péči o syntetická a umělá vlákna, zachovává jejich tvary a barvy. Perwoll Care & Refresh se dokonale postará o váš šatník a vy si tak můžete vychutnat svěžest vašeho oblečení i během těch nejhektičtějších dní.Buďte fresh, zůstaňte fresh!

Nový Perwoll Care & Refresh upoutá pozornost také průhlednou láhví se zlatým víčkem. Je dostupný v následujících velikostech a s těmito běžnými cenami: 119 Kč (1L), 199 Kč (2L), 299 Kč (3L).  

 

Více na www.perwoll.cz.

 

[1]Nezávislý institut marketingového výzkumu

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel