ijournal.cz

Udělejte si chvilku pro sebe a vyzkoušejte nové příchutě Kinley

red Zdroj: The Coca-Cola Company 21.4.2023 Gastronomie
Každý jistě zná hektický způsob života, kdy je jednoduché propadnout starostem a stresu. Důležité je vzpomenout si někdy také na sebe a příjemně se rozptýlit. Příkladem skvělé odměny po práci jsou nové příchutě značky Kinley, které nabízejí širokou škálu chutí i zážitků. Navíc mají snížený obsah cukru.

Udělejte si chvilku pro sebe a vyzkoušejte nové příchutě Kinley _I

Milovníky klasiky potěší středně intenzivní Kinley Tonic Water, kde naleznete především citrusové tóny. Ty podkresluje pomerančový květ a náznak chininové kůry či lékořice. Pro opravdové uvolnění je skvělou volbou Kinley Pink Aromatic Berry, kde je chuť sladkého ovoce rafinovaně doplněna květinovým pozadím. A jako odpolední vzpruha poslouží Kinley Ginger Ale se svou chutí zázvoru a citrusů, doplněným o bylinné tóny připomínající rozmarýn a borovici. Myslete alespoň někdy jen na sebe a dopřejte si Kinley!

Zkuste vypnout na chvíli třeba s míchaným drinkem v ruce. Máme pro vás tipy na vyladěné Kinley drinky, které byly ušity na míru slavným osobnostem. Inspirujte se hercem a moderátorem Davidem Gránským a ochutnejte svěží Time to Thyme.

Herec a moderátor David Gránský se svým signature drinkem Time to Thyme

Pokud však preferujete spíše sladší podtóny, pak zkuste Blackberry Fizz. Míchaný nápoj, který miluje influencerka Kamila Šiklová. Její manžel, Ondřej Šikl, zase ujíždí na výrazném Rosemary Buck s rozmarýnem a zázvorem. Dopřejte si chvilku pro sebe s Kinley míchanými drinky, protože dnes si to zasloužíte!
drink

Time to Thyme (signature drink Davida Gránského)
40 ml Bacardi Carta Blanca
20 ml Martini Bianco
5 ml Supasawa
120 ml Kinley Tonic
Citronový tymián

drink
Blackberry Fizz (signature drink Kamily Šiklové)
40 ml Nemiroff De Luxe infúzovaná ostružinami
10 ml cordial z bezového květu
2 střiky grapefruit bitters 
120 ml Kinley Pink Aromatic Berry
Ostružina a citronová kůra

drink
Rosemary Buck (signature drink Ondřeje Šikla)
40 ml Bombay Sapphire
5 ml Supasawa
2 střiky Angostura Bitters
120 ml Kinley Ginger Ale
RozmarýnLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: The Coca-Cola Company