ijournal.cz

Trendy letošního léta čerpají přímo z horké pláže

red Zdroj: Stilago 1.6.2014 Móda, obuv, doplňky

Barevná invaze se letos představí v nové a ještě šťavnatější příchuti. Letní horké peripetie se rozzáří pod vlivem boldcolors. Exploze barev vás překvapí v podmanivém odstínu bold blue a zářivé korálové červeni. Jako letní evergreen přichází květinové potisky v kombinaci s odstínem pink marschmallow. Chybět nebude ani pudrová esence, která nechá vyniknout pokožce ošlehané sluncem.

Stil2go_logo

„Letošní módní trendy se nechaly inspirovat přímořským klima. Odstín bold blue je inspirován mořskou hladinou, ivory odstíny připomínají rozpálené pláže. Korálovou červeň najdete, jak už samotný název napovídá, přímo v mořských hlubinách a jemný pastel je zase inspirován barvou masivních vonících květů, které lemují pláže,“ říká Natálie Špiříková ze Stilago. Dokážete si snad představit  ještě něco více letního?

Korály

Pokud máte pocit, že červená vám nesluší a růžová je pro vás zase až moc sladká, v korálové se budete cítit skvěle. Je přesně na pomezí růžové, červené a oranžové. To jí dalo moc maximálně zazářit.

Produkty: šaty AshleyBrooke, 1889 Kč, top AJC, 404 Kč, top v prodloužené délce  Best Conections, 1349 Kč.

Trendy_Koralova

Bold blue

Jasná modř se letos obléká od hlavy až k patě. Nemusíte se bát, že to přeženete. One in one je letošní sezónu naopak žádoucí. „Zvolíte-li tričko a kalhoty v bold blue, nebojte se obout korálové baleríny a kabelku nebo boty a crossbag v barvě písku. Letošní kolekce je navržena tak, abyste její jednotlivé kousky mohli kombinovat i dohromady,“ upřesňuje Natálie.

Produkty: Šaty Mandarin, 1095 Kč, kalhoty Mandarin, 683 Kč, tričko s dlouhým rukávem AshleyBrooke, 1149 Kč, tričko s tříčtvrtečním rukávem Best Conestions 999 Kč, double efekt šaty Laura Scott, 1079 Kč.

Trendy_Bold blue

Růžová & Kvítí

Marschmallow pink a drobné květinové dekory k létu patří stejně neodmyslitelně jako slunce. Namísto velkých květů z předchozích let letošek ovládla ta nejmenší drobotina.

Produkty: Sukně AshleyBrooke, 1034 Kč, top Melrose, 469 Kč, kraťasy Laura Scott, 799 Kč, šaty AJC, 656 Kč.

Trendy_Růžová a kvítky

Mořské písky

Barva rozpáleného písku je neskutečně jemná a decentní. Slušet vám bude hlavně po tom, co vaše pokožka nabere krásný zlatavý nádech.

Produkty: overal Guess, 3510 Kč, kalhoty Mandarin, 1370 Kč, kardigan Best Conestions, 799 Kč, kalhoty Linea Tesini, 1249 Kč.


Trendy_Pudrovky

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stilago