ijournal.cz

Tipy na dárky, které potěší

red Zdroj: archiv firem 11.12.2020 Rady, tipy, názory

Za pár dní jsou tu Vánoce. Pokud stále nevíte, čím obdarovat své blízké, přinášíme vám několik tipů na skvělé dárky, kterými je můžete potěšit. A je jedno, zda milují knihy, interiérový design nebo třeba originální automobily. Všechny vybrané dárky navíc snadno seženete on-line a na jejich doručení můžete čekat v pohodlí domova.

Pro ty, kteří milují automobily

Jestliže máte ve svém okolí někoho, kdo miluje motorismus, pak jej jistě potěší originální dřevěné automobily, které vyrobili skláři z firmy DT GLASS a které pod svou kapotou skrývají překvapení. Tím je skleněná láhev na destilát, na kterou můžete nechat vypískovat osobní vzkaz. Celý dárek tak povznesete na ještě vyšší úroveň. Automobily různých typů a barev seženete na e-shopu železnobrodské sklárny www.darkove-sklo.com, cena za produkt s nepískovanou láhví je 399 Kč, pokud se rozhodnete pro pískovaný vzkaz na láhvi, cena je 579 Kč.

www.darkove-sklo.com


Pro ty, kteří milují originální interiérové doplňky

www.darkove-sklo.comDoma se musíme cítit pohodlně a útulně a k tomu přispívají i dekorace a květiny. Skláři z firmy DT GLASS proto vyrobili tuto originální vázu na řezané květiny, kterou si zamilují jak příznivci minimalismu, tak ti, kteří touží po výstředních doplňcích. Další výhodou je i její multifunkčnost. V zimním období je totiž možné vázu přeměnit na stylový svícen, který dodá každému domovu útulnou atmosféru. Obě varianty seženete na www.darkove-sklo.com, váza stojí 599 Kč, svícen pořídíte od 719 Kč.

www.kvetyvobraze.cz

Pokud hledáte netradiční dárek, květy v obraze mohou být tím pravým. Usušené lisované květiny vložené do dřevěného rámu rozjasní každý dům i byt.

Vyberte si ze široké nabídky lučních, zahradních a lesních rostlin, nebo si nechte sestavit vaše vlastní Květy v obraze. Pořídíte je na www.kvetyvobraze.cz od 990 Kč.


 
 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: archiv firem