ijournal.cz

Tip na zdravý vánoční dárek

red Zdroj: Herbadent 13.10.2014 Krása a zdraví

Vánoce už klepou na dveře a společnost Herbadent poprvé připravila dárkové balení svých medicinálních vín.

Originální recepturu těchto vín vyvinuli zakladatelé firmy, bratři Svatkové, již v roce 1897. Tehdy se jejich pražská továrna nazývala První kvasírny a sklepy maltonových vín Praha Smíchov.

Vína z jejich výroby získala ocenění na světových výstavách v letech 1900-1906. V původních smíchovských prostorách i sklepích se tradiční sladová vína vyrábí dodnes.
Letos poprvé výrobce připravil dárková balení, zakoupit je lze v lékárnách, nebo Maltoferrochin v dárkové krabici lze exkluzivně zakoupit na www.mojelekarna.cz


CONDURANGO® na žaludek –sladové víno v dárkovém balení (750 ml)

doplněk stravy, NOVINKA 

Sladové víno CONDURANGO v originálním dárkovém balení. Je vhodné pro správné trávení, obsahuje extrakt z kůry popínavé tropické liány MarsdeniaCondurango, která má pozitivní vliv při problémech s trávením, žaludeční slabosti nebo při nechutenství.

Doporučujeme pít jako digestiv nebo aperitiv. Doporučené dávkování: užívejte 1-4x denně po 50 ml. Max. denní dávka je 200 ml.

K dostání v lékárnách, v obchodech se zdravou výživou nebo na internetovém obchodě www.herbadent.cz

Doporučená cena: 249 Kč, vyrobeno v České republiceMALTOFERROCHIN® – v dárkovém balení (750 ml)

doplněk stravy, NOVINKA

Tradiční železité sladové víno MALTOFERROCHIN nově v originálním dárkovém balení. Víno obsahuje železo a extrakt z kůry tropického stromu Chinovníku lékařského. Železo přispívá k tvorbě barviva červených krvinek a přispívá k optimálnímu přenosu kyslíku v těle.

K dostání výhradně v nezávislé síti lékáren Moje lékárna. www.mojelekarna.cz

Doporučená cena 249 Kč, vyrobeno v České republice. 

Doporučené dávkování: užívejte 1-2x denně 50 ml. Max. denní dávka je 100 ml.Zakoupením těchto produktů přispíváte na podporu Světlušky.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Herbadent